[ad_1]

На Волині виявили декілька рідкісних видів птахів

У національному природному парку «Цуманська пуща» на Волині продовжують вивчати гніздових птахів. На основі досліджень науковці складуть Атлас гніздових птахів Цуманського лісництва.

Про це розповів Суспільному працівник парку Михайло Химин.Таке дослідження у «Цуманській пущі» проводять вперше. Вже частково обстежили 44 з 46 лісових кварталів лісництва.За першими підсумками досліджень у Цуманському лісництві зареєстрували 61 вид гніздових птахів. З них чотири види занесені до Червоної книги України: орябок (рябчик), журавель сірий, сова бородата і дятел білоспинний,каже Михайло Химин.

Серед інших знахідок – підтверджене гніздування снігура. Крім того, під час польових робіт науковці реєстрували також інші види тварин, зокрема хребетних та комах (серед них денні метелики).Михайло Химин каже, що висновки з дослідження робити рано, адже вивчали птахів лише протягом двох місяців. «Такі дослідження можуть тривати від трьох до шести років, все залежить від площі парку та кількості дослідників», – розповів працівник.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *