[ad_1]

На Волині ремонтують ще одну дорогу до Світязя

У Волинській області стартував ремонт територіального автошляху Т-03-01 Залісся – /Т-03-02/, що пролягає вздовж північної сторони перлини Шацьких озер.

Про це повідомили на фейсбук сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області.

З понад 13 кілометрів протяжності дороги 5,6 кілометра потребували невідкладного відновлення. Ремонт вже стартував – на відтинку від села Пульмо до урочища «Гряда» працюють дорожники. Замість зношеного білощебеневого та грунтового покриття зводиться багатошаровий міцний дорожній одяг з асфальтованим покриттям.

Підрядник відпрофілював старе покриття і укладає шари основи зі щебенево-піщаної суміші. Водночас проводять роботи з видалення порослі в смузі відведення. За сприятливої погоди працюють і вдень, і вночі.

Проєктна документація передбачає влаштування двох шарів основи, поверх якої – два шари асфальту, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування тротуару по всій протяжності ділянки зі сторони прибережної смуги Світязя, облаштування узбіч, а також ремонт розташованого на цій ділянці мосту.

Виконавець – ТОВ «Волиньдорбуд». Ремонтні роботи планують завершити у жовтні.

Рух транспорту ділянкою Пульмо – Гряда організовано в реверсному режимі, тож водіїв та інших учасників дорожнього руху закликають бути максимально уважними, обережними і дисциплінованими.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *