ПІДПРИЄМСТВА ЛІСОПИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ВОЛИНІ СПЛАТИЛИ ПОНАД 102 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

[ad_1]

ПІДПРИЄМСТВА ЛІСОПИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ВОЛИНІ СПЛАТИЛИ ПОНАД 102 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

ПІДПРИЄМСТВА ЛІСОПИЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ВОЛИНІ СПЛАТИЛИ ПОНАД 102 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ, фото-1

Господарюючі суб’єкти Волині, що здійснюють діяльність у сфері лісопильного та стругального виробництва, впродовж січня-липня 2021 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 102,4 мільйона гривень податкових платежів.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Лісопильне виробництво як основний вид діяльності визначає 571 господарюючий суб’єкт області.

«У виробничій діяльності легальних волинських пилорам задіяні 6049 офіційних найманих осіб. З їх зарплати сплатили 86,6 мільйона гривень ПДФО та інші визначені законом платежі. Тож ці працівники волинських пилорам мають соціальні гарантії від держави», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Втім, у податковій службі Волині сподіваються на більш результативну роботу комісій та робочих груп при органах місцевої влади, що виявляють нелегальні пилорами.

«Якщо керівники громад не зволікатимуть з наданням повної інформації до органів ДПС та самостійно ініціюватимуть проведення обстежень, а за наявності підстав — контрольно-перевірочних заходів з питань дотримання законності у сфері довкілля, тіньовий бізнес з використанням лісу припинить діяльність», — акцентувала увагу учасників наради з питань дотримання закону у деревообробній сфері за участю голови Волинської ОДА та керівників правоохоронних органів області Світлана Савчук.

Водночас у податковій службі Волині нагадують усім, хто отримував доходи без належної сплати податків, про можливість із 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року скористатися правом на податкову амністію.

Одноразова добровільна декларація подається лише через Електронний кабінет. Уже зараз фахівці податкового адміністрування щосереди з 10:00 до 12:00 за номером телефону в Луцьку (0332) 777-106 консультують громадян щодо подання декларації і сплати одноразового збору.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *