[ad_1]

Правоохоронці провели 14 обшуків за місцем проживання підозрюваних у створенні фальсифікованих товарів. Загалом вилучили алкоголь та цигарки на суму 370 тисяч гривень, — розповіла речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук.

Обшуки відбулися на території Луцького району. Їх провели у місцях фасування, зберігання, реалізації фальсифікованого алкоголю та цигарок, а також в оселях та автомобілях підозрюваних осіб.

Слідство вважає, що до злочинної діяльності причетні більше десятка людей, — каже Ольга Бузулук. Чоловіки у цеху виготовляли, розливали у тари та клеїли акцизні марки на підроблений алкоголь, який потім продавали.

Під час проведення обшуків поліцейські виявили та вилучили: обладнання для виготовлення фальсифікованого алкоголю, тару, понад тисячу пляшок горілки, коньяку, віскі та бренді, 8 200 пачок контрафактних цигарок, гроші, автомобільні та мобільні телефони.

Відкрите кримінального провадження за ч. 2 ст. 199 КК України. Нині вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, встановлюються інші особи, які причетні до незаконного обігу підакцизної групи товарів.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *