[ad_1]

Мама Героя і випускниця-розумниця підняли прапор України у місті на Волині

23 серпня у День Державного Прапора України у центрі Камінь-Каширської громади відбулися урочистості з цієї нагоди. Спочатку на великому екрані демонстрували церемонію підняття Державного Знамена перед будівлею Парламенту у Києві за участю Президента України Володимира Зеленського. Опісля перейшли до власних урочистостей.

Кожен, хто бачить синьо-жовте знамено та тримає руку на серці, чуючи «Ще не вмерла України…» та відчуває гордість за свою Державу є справжнім українцем.

Право підняти Державний Прапор України цього року надали: матері загиблого у зоні бойових дій Сергія Склезя – Катерині Федорівні Склезь, учаснику бойових дій на Сході України, волонтеру Вадиму Оксенюку, випускниці закладу загальної середньої освіти с.Підцир’я, яка отримала найвищий бал – 200 на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури Олександрі Мацик.

Міський голова Віктор Пась привітав присутніх з сьогоднішнім святом. Очільник громади наголосив на важливості шанування наших державних символів. «Кожен, хто бачить синьо-жовте знамено та тримає руку на серці, чуючи «Ще не вмерла України…» та відчуває гордість за свою Державу є справжнім українцем» – зазначив Віктор Іванович.

Наймолодші учасники святкування здивували патріотичним флешмобом.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *