[ad_1]

Кожен військовий злочин потребує розслідування і покарання для його організаторів — головний лейтмотив виставки, яку відкрили сьогодні у фоє Палацу культури міста Луцька

Її назва — «Не тільки Катинь… Фотографії Кшиштофа Хейке». Автор є знаним у Польщі митцем, оператором, мандрівником, роботи якого експонуються по усьому світу.

Про це інформують у Луцькій міській раді.

Під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку і департаменту культури міської ради фотограф представив кількадесят своїх робіт, на яких зображені цвинтарі в Катині, Харкові, Мєдному, монастир в Осташкові. А також ексгумаційні роботи, проведені в Биківні під Києвом, де були виявленні нові поховання польських жертв НКВС.

Завдяки фотографіям і відеофіксації, про ці злочини тепер знає цілий світ.

Зачепив автор і тему сучасної війни в Україні. Мова про звірства росіян у Бучі, Ірпені, Харкові. Присутні погодилися: завдяки фотографіям і відеофіксації, про ці злочини тепер знає цілий світ. Професійні світлини Кшиштофа Хейке показують, що на Землі, на жаль, залишаються нові шрами, нанесені тією ж кривавою рукою. Рукою росії.

З цього приводу присутній на виставці секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко зауважив: «Дуже символічно, що показ запрацював саме зараз, коли українці не лише святкують Великдень, а й поминають померлих. Бо увесь світ шокований тими подіями, які відбуваються в Україні, адже багато жертв як серед військових, так і серед мирного населення. Пройшли десятиліття, а загроза та сама — росія. Ординська країна, що не здатна будувати, а лише руйнувати і сіяти смерть. Однак, якщо європейські народи і надалі стоятимуть пліч-о-пліч, війна закінчиться перемогою світлих сил».

«Тож хочеться вірити, що виставка про зло, яке ще не покаране, остання така. Що людство знайде в собі сили більше не опускатися до рівня дикунства і варварства. Маємо бути разом, маємо сказати тверде «ні» будь-яким проявам військової агресії і бажанням поцупити чуже», — сказав, у свою чергу заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *