Луцькі школи отримають фінансову автономію: що зміниться

[ad_1]

Школи Луцької громади отримають фінансову автономію. Це означає, що навчальні заклади зможуть самостійно розпоряджатися коштами, виділеними з міського бюджету, розповідає головний освітянин Луцька – Віталій Бондар.

Луцькі школи отримають фінансову автономію: що зміниться, фото-1

Депутатка Луцької міської ради Алла Надточій, яка активно займається питаннями освіти, каже: «фінансова автономія передбачає, що гроші школам будуть нараховувати відповідно до кількості учнів». Тож після отримання автономії, учасники освітнього процесу стануть господарями в школі, а для багатьох закладів освіти це важливе нововведення.

Директорка луцької школи №19 Анжела Масиник каже: «кому як не їм знати, де можна зекономити, а куди ліпше спрямувати фінанси».

Однак, погоджувати, куди та на що саме витрачати кошти, очільникам шкіл все ж таки доведеться, зазначає головний освітянин Луцької громади Віталій Бондар. У кожному навчальному закладі з’явиться нова посада – уповноважений по закупівлі, а бухгалтерія буде лише одна – централізована.

Введуть фінансову автономію у школах Луцької громади вже з 1 вересня 2022 року. До цього часу очільники закладів мають пройти спеціальне навчання щодо фінансової відповідальності.

Детальніше – у сюжеті телеканалу «Конкурент TV».

Нагадаємо, що з 1 січня у школах Луцької громади запровадили нове меню. Тепер школярів щодня у школі частуватимуть стравами з курячого м’яса або риби, а ще фруктами і овочами. Також зміни торкнулись і «третьої» страви.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *