"Маємо усі шанси перейти на дистанційне навчання", – головна освітянка Волині

[ad_1]

"Маємо усі шанси перейти на дистанційне навчання", – головна освітянка Волині

"Маємо усі шанси перейти на дистанційне навчання", – головна освітянка Волині

Більшість шкіл області, через низький рівень вакцинації працівників освіти, з понеділка можуть перейти на дистанційну форму навчання. Про це під час брифінгу 7 вересня сказала начальниця обласного управління освіти Людмила Плахотна.

Одна зі шкіл у Турійській громаді вже перейшла на онлайн навчання. Коронавірус діагностували у шести із 27 працівників навчального закладу. Зі слів Людмили Плахотної, у закладі проти COVID-19 вакциновані всього двоє працівників.

«Якщо до кінця тижня не збільшимо кількість щеплених у школах, то з понеділка переважна більшість закладів має великі шанси перейти на дистанційне навчання», – сказала Людмила Плахотна.

Зі слів головної освітянки, у Турійській громаді – найнижчий показник вакцинації серед працівників шкіл і дитсадків – 11%. Також до числа громад із найменшою кількістю вакцинованих освітян потрапили Колодяжненська, Торчинська і Копачівська територіальні громади. Там відсоток щеплених працівників освіти становить від 1% до 14%.

Найбільше щеплених працівників – у Велимчанській громаді (75%), Іваничівській (73 %) та Локачинській (61 %). Загалом на Волині майже 37 тисяч працівників освіти. Наразі дві дози вакцини проти OVID-19 отримали 5 221 освітянин, повністю щеплені і отримали дві дози – 3 173 людини.

Що відомо 6 вересня в області щепили 1 878 людей. Загалом від початку вакцинальної кампанії отримали одну дозу – 98 741 людина, повністю імунізовані та отримали дві дози – 77 390 жителів області, – повідомляє обласний Центр контролю та профілактики хвороб. Через погіршення ситуації з коронавірусною хворобою COVID-19 Україна ймовірно перейде до обмежень «жовтої» зони вже з 13 вересня. Відповідне клопотання Міністерство охорони здоров’я подало до Кабінету міністрів. Формат навчання школярів та студентів буде змінюватися залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні. У МОЗ розробили три сценарії розвитку подій.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *