[ad_1]

Скільки першокурсників зарахували цьогоріч до Волинського національного університету

Скільки першокурсників зарахували цьогоріч до Волинського національного університету, фото-1

Станом на сьогодні на державну фору навчання до Волинського національного університету імені Лесі Українки зарахували майже 800 осіб, на контрактну форму – близько тисячі.

Про це у програмі «Актуально» 31 серпня на 12 каналі розповів ректор вишу Анатолій Цьось.

«На державну форму цьогоріч вступило 752 особи і ще 16 на заочну форму навчання. Тобто майже 800 осіб», – розповів очільник закладу.

За його словами, в минулому році на державну форму зарахували трошки більше ніж 600 студентів, у позаминулому – близько 580.

«Тобто йде зростання кількості державного замовлення», – наголосив він.

На контрактну форму навчання цьогоріч уже зарахували, каже Анатолій Цьось, приблизно 980 осіб – це майже на 250 осіб більше, ніж у минулому році.

«Але набір ще не закінчився, тому що ще дозволили складати сесію єдиного вступного іспиту з іноземної мови в магістратуру, де ще 300 осіб зареєстровано. Ми дуже надіємося, що хоча би 200 осіб ще вступлять до магістратури. І зараз ми відкрили конкурсні пропозиції на вступ на заочну форму навчання після повної загальної освіти. Я думаю, є всі шанси, що на перший курс вступить майже 3 тисячі студентів», – наголосив він.

Найбільш популярними в цьому році серед вступників ВНУ, каже Анатолій Цьось, були юридичні науки, іноземна філологія, зокрема прикладна лінгвістика і англійська мова (переклад).

«Приємно, що залишаються конкурентними українська мова, міжнародні відносини, дошкільна освіта і журналістика. Якщо в позаминулому році журналістів була одна група, в минулому – дві групи, то в цьому році три групи студентів будуть здобувати фах журналіста», – розповів ректор.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *