[ad_1]

СКОРО ДО ШКОЛИ: У ЛУЦЬКУ ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ ДЛЯ ДІТЕЙ

За ініціативи Луцької міської ради впродовж 11 років напередодні навчального року відбувається благодійна акція “Скоро до школи”.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ось і сьогодні у стінах Луцького замку відбулось вручення шкільних ранців дітям з сімей учасників антитерористичної операції, дітям з інвалідністю, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. У акції взяли участь міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ліна Галан. А почесними гостями заходу стали діти, заради яких усе й відбулося.

Розпочалось все із театралізованого дійства, під час якого юним глядачам розповіли, що освіта — надзвичайно необхідна річ у житті кожної людини. Головним героєм вистави став юний Кликун, який задля порятунку міста переборює власну лінь і здобуває нові знання.

З вітальним словом до дітей звернувся міський голова Ігор Поліщук: “Дуже символічно, що сьогоднішнє маленьке свято відбувається напередодні Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, великих державних свят, адже ці діти вже в зовсім недалекому майбутньому будуть вирішувати якою буде наша держава, працюватимуть на благо нашого міста та області, розвиватимуть Україну, та зроблять її щасливою, успішною та процвітаючою.

Я бажаю усім вам, діти, хто готується до подорожі у країну знань, щоб ця подорож була захоплюючою та цікавою, щоб вона принесла вам знання та життєвий досвід, які допоможуть у майбутньому стати успішному. Нехай шкільні роки подарують нових друзів, нові знайомства. Вчіться так, щоб ваші досягнення та успіхи дарували радість вашим рідним”.

Потому, діткам вручили шкільні ранці та канцелярію.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *