[ad_1]

НА ВОЛИНІ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПЕРЕБУВАЄ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ

У Волинській області з робочим візитом перебуває заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький. Розпочалася робоча поїздка на Волинь із зустрічі з першим заступником облдержадміністрації Сергієм Мовенком та заступницями голови Вікторією Левчук та Людмилою Тимощук, що відбулась сьогодні, 26 серпня.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, посадовець під час зустрічі поінформував про проекти, котрі Міністерство освіти й науки України планує впроваджувати та поцікавився чи готова Волинь стати пілотною для окремих із них.

Загалом мова про цифрову трансформацію освіти і науки на період до 2026 року. Адже сьогоднішня система освіти і науки має зазнати докорінних цифрових змін та відповідати світовим тенденціям цифрового розвитку для успішної реалізації кожною людиною свого потенціалу. На сьогодні дедалі більше професій потребують набуття високого рівня цифрових навичок та володіння новими технологіями.

Ця потреба також поглиблена наслідками пандемії коронавірусу COVID-19, яка загострила проблему розвитку та опанування технологіями в системі освіти задля забезпечення прав громадян на якісну освіту.

Тож в державі працюють над створенням єдиного цифрового середовища, яке об’єднує всіх суб’єктів освітньої та наукової діяльності, що забезпечує простір для комунікації та обміну даними, значно зменшить бюрократичне навантаження системи освіти і науки та спростить управлінські процеси, які відбуваються в них.

Своєю чергою, перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко запевнив, що область готова сприяти у втіленні таких важливих проектів.

До слова, у рамках робочої поїздки заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький планує відвідати ряд освітніх закладів Волині, аби безпосередньо поспілкуватись з педагогами.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *