[ad_1]

У «Волиньобленерго» прокоментували ситуацію навколо будинку по вулиці Львівська, 150

ПрАТ «Волиньобленерго» прокоментувало ситуацію, яка склалася у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у будинку на вул. Львівська, 150 і привела до занепокоєння мешканців, які там проживають.

Офіційну відповідь компанія надіслала в редакцію «ВолиньUA».

Публікуємо текст без змін.

«У 2020 році компанія розпочала адміністративну реформу по реорганізації структурних одиниць – філій Товариства. На даний час у філіях Товариства, що знаходяться у районних центрах області, проводяться ремонти адміністративних корпусів, диспетчерських центрів, центрів обслуговування клієнтів, лінійних постів та інших господарських будівель з метою їх підготовки до злиття з меншими філіями.

У 2021 році компанія об’єднала 2 філії у м. Луцьку. На базі Луцької районної філії, шляхом злиття, утворилась єдина Луцька філія за адресою Львівська, 150.

Станом на сьогоднішній день за зазначеною адресою уже здійснено ремонт адміністративного корпусу та відкрито Центр обслуговування клієнтів. Разом з тим, компанія піклується про забезпечення комфортних умов не тільки для клієнтів, а і для своїх працівників, тому також розпочато ремонтні роботи та роботи по облаштуванню фасадів інших будівель та споруд, які знаходяться на зазначені території та належать ПрАТ «Волиньобленерго» на праві приватної власності.

До переліку будівель компанії, що потребують поліпшення, потрапила будівля «лінійний пост» за адресою Львівська, 150, що складається із семи нежитлових приміщень, три з яких на даних час використовуються для тимчасового проживання працівників. У квітні 2021 року на зазначеній будівлі Товариство завчасно розмістило оголошення про початок ремонту приміщень та проведення фасадних робіт у 3-му кварталі 2021 року.

Разом з тим, «мешканці» 3-х нежитлових приміщень лінійного посту були обурені такими діями компанії, хоча жодних дій щодо їхнього виселення ПрАТ «Волиньобленерго» не вчиняло.

Однак компанія готова приймати конструктивні пропозиції стосовно зазначених приміщень. З усіх питань звертатись до директора загальних питань».

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *