[ad_1]

22 листопада у залі засідань Володимир-Волинської міської ради продовжилось засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, на якому розглянули питання, що стосувались внесення змін до бюджету громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На засіданні комісії були присутні четверо депутатів, які є членами постійної депутатської комісії: Наталія Василець («Європейська солідарність»), Олег Тимосевич («Самопоміч»), Андрій Принда («За Майбутнє») та Сергій Коба («Сила і честь»). Під час засідання продовжили обговорення низки питань попередньої зустрічі, погодження проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік» та Про продовження терміну дії Програми надання поворотної фінансової допомоги комунальним підприємствам Володимир – Волинської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 04.06.2021 № 7/13, до 2023 року.

До першого питання, яке стосувалось надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в АТО та ООС, членам сімей учасників АТО, ООС смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини на вирішення невідкладних матеріальних проблем, комісія погодила передбачити виділення додаткових коштів для вітань матерів загиблих в АТО та ООС.

Минулого засідання депутати Олег Тимосевич та Наталія Василець запропонували створити реєстр черговості ремонту вулиць згідно порядку звернень громадян та ряду незавершених робіт на інших ремонтованих ділянках. Начальник управління інфраструктури Ігор Возний зазначив, що доповнили перелік вулиць на плановий ремонт у 2022 році. Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук підтримав депутатів у створенні реєстру та запропонував подати на погоджувальну раду повний список. Депутати підтримали питання зі змінами та доповненнями до початку чергової сесії.

Начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька розповіла про перерозподіл коштів між управліннями за рахунок зекономлених та невикористаних коштів, залучень грошей з державного бюджету. Частину коштів перерозподілили для придбання та доставку бульдозера для КП «Полігон», яка має відбутись до 15 грудня. Задіяли кошти для створення детального плану земельних ділянок частини сіл громади, парку «Слов’янського», «Дуб – Велетень», під який виділили 300 метрів квадратних охоронної зони та скверу «Героїв Майдану», пропонується створити детальний план території по вулиці Поліської Січі для вигулу собак. Перерозподілили фінанси на проведення попередніх гідровипробувань мережі теплокомунікацій у 2 та 3 школах.

Повертаючись до питання про продовження терміну дії Програми надання поворотної фінансової допомоги комунальним підприємствам Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 04.06.2021 № 7/13, до 2023 року, депутати заслухали начальника управління водопровідно-каналізаційного господарства Сергія Луцюка, котрий доповів про причини неповернення коштів, виділених в травні цього року для підтримки управління, а також заборгованості, які залишилися від минулого керівництва та збільшення цін на електроенергію, яка є одним з ключовим факторів у формуванні тарифу.

Олег Тимосевич запропонував керівництву міста спільно розібратись у ситуації, яка виникла на підприємстві, щоб у подальшому допомогти у вирішенні цих проблем, тому що водопровідно-каналізаційне господарство є критично важливим для забезпечення функціонування міста та громади. Поділившись власним досвідом, депутат Сергій Коба зазначив, що проблему не можна вирішувати додатковими вливаннями у структуру, оскільки ця проблема повинна вирішуватись на рівні держави та області через регулювання тарифів для комунальних підприємств. Питання підтримали з врахуванням доповнень.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *