[ad_1]

У Луцьку «воюватимуть» з комерцією на перших поверхах житлових будинків

У Луцьку активізують боротьбу із комерційними об’єктами, облаштованими на перших поверхах житлових будинків незаконного.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцькій міській раді 7 грудня.

Як зазначив міський голова Ігор Поліщук, є перше судове рішення у такій справі, винесене на користь Луцької міської ради.

«Багато хто запитує, чому це погано, що люди займаються бізнесом, відкривають комерційні об’єкти на першому поверсі житлового будинку. Річ у тім, що часто під час реконструкції вони втручаються у конструктивні елементи будинку. А потім у тих, хто живе вище, у квартирах з’являються тріщини», – пояснив Ігор Поліщук.

Відтак мер міста дав вказівку юридичному департаменту підготувати серію позовів до підприємців, які за допомогою «чорних реєстраторів» перереєстрували житлові приміщення у комерційні всупереч закону.

Нагадаємо, що разом з ФОПами з різних областей України у вівторок, 30 листопада волинські підприємці прийшли під стіни Верховної ради. Представники малого бізнесу вимагають підтримати напрацьовані радою підприємців законопроєкти, що покликані не вводити в Україні тотальну фіскалізацію та обов’язкові касові апарати, а також осучаснити й спростити трудове законодавство.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *