[ad_1]

Відсутність мосту через річку Стир поблизу Яровиці призводить до постійних заторів в цьому районі Луцька у вечірній час пік.

Про це інформує власкор «ВолиньUA».

Будівництво великого комплексу Яровиця, постійне збільшення кількості транспортних засобів і відсутність належної кількості мостів через річку Стир у Луцьку зумовлює постійні автомобільні затори у час пік. Так, проїзд з боку Променя до Яровиці і далі по вулиці Небережна до вулиці Ковельської іноді займає до 40-50 хвилин. Також є значні труднощі з рухом по вулиці Шевченка, яка спускається вниз від Центру. Через це водії змушені стояти у великих пробках. Але варіантів проїзду у них просто немає.

«Така ситуація — наслідок відставання міста у розбудові транспортної інфраструктури. А також ущільненої забудови без врахування наявності дорожніх розв’язок та достатньої кількості паркомісць. Поки у Луцьку не буде збудовано новий міст через Стир, проблема в цьому районі лише поглиблюватиметься», — прокоментував ситуацію депутат Луцької міськради від ВО «Свобода» Андрій Білан.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *