Binomo: огляд та основні особливості

Binomo — це онлайн-торгівельна платформа, яка обслуговує клієнтів із 133 країн, а також є однією із найпопулярніших брокерів серед індійських, бразильських, індонезійських, в’єтнамських і турецьких трейдерів. Binomo було засновано в 2014 році, і тому ним керує Dolphin Corp, корпорація, розташована в Сент-Вінсенті, а також у Гренадинах. Binomo є одним із найбільших брокерів, включаючи понад 887 470 активних трейдерів щодня і понад 30 000 000 успішних угод щотижня.

Однак чи є Binomo ідеальним для вас? Чи можна на нього покластися? Мета цієї публікації – пояснити платформу Binomo та як її використовувати для торгівлі. Знайдіть час, щоб дізнатися, як це працює та чи безпечно використовувати Binomo.

Про торгову платформу Binomo

Binomo: огляд та основні особливості

Binomo — це клієнтоорієнтована фірма, яка відкриває нові можливості у світі провідних торгових технологій. На шляху до створення торгової платформи світового класу вони вважають, що надання найякіснішої підтримки та послуг, таких як високопрофесійні навчальні посібники, аналітичні послуги, а також підтримка клієнтів, має бути основним напрямком.

Вони розуміють, наскільки важливою для успіху трейдера буде якість торгової платформи. І саме тому Binomo надає таку перевагу відмінному обслуговуванню клієнтів і різноманітному діапазону інтелектуальних пропозицій. Крім того, брокер приділяє значну кількість часу та зусиль професійній підготовці трейдерів-початківців, а також забезпечує потреби необхідного рівня для найдосвідченіших трейдерів галузі.

Binomo працює разом з клієнтами по всьому світу, забезпечуючи найкращі можливі умови, а також високоякісний доступ до світових фінансових ринків.

Види торгівлі

Звичайний тип торгівлі High/Low, який часто називають call/put, а також Turbo Trades доступні на Binomo. Стандартний дериватив колл/пут, High/Low, зазвичай доступний у всіх онлайн-брокерів.

Визначення того, чи остаточна ринкова ціна активу підніметься вище або опуститься нижче ціни на початку певного періоду часу, називається High/Low. Турбо угоди можна порівняти зі стандартними угодами, але які мають відносно короткий термін.

Binomo пропонує безперервну торгівлю, незважаючи на те, що на їхній платформі немає великої кількості типів торгівлі. Оскільки ринок ніколи не закривається, ви можете торгувати та робити все, що завгодно, навіть у вихідні, що виділяє Біномо серед інших онлайн-брокерів.

Binomo: активи

З точки зору активів, Binomo, здається, має такий же вибір, як і всі інші. Ви отримуєте доступ до понад 50 різних активів, які охоплюють широкий діапазон категорій активів на верхньому рівні торгівлі обліковим записом. Ви можете визначити, чим вам зручніше торгувати, маючи диверсифікований портфель активів. Binomo має широкий спектр активів, включаючи:

  • Товари.
  • Акції.
  • Валютні пари.
  • Індекси.
  • Товарні пари.
  • Криптовалюти.

Сподіваємось, що наша публікація допоможе вам визначитись в тому, користуватись даною платформою чи ні. Ви також можете звернути увагу на інших брокерів, таких як Ninja Trader, якщо шукаєте варіант, який підходить для вас більше, ніж Binomo.

Discover the latest book releases and publishing news at New Releases on literus.net .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *