Чим важливе своєчасне обслуговування вантажівок?

Великовантажні автомобілі випробовують на міцність у найсуворіших кліматичних умовах на найскладнішій місцевості. Така ситуація вимагає, щоб кожна вантажівка в автопарку була в оптимальному робочому стані перед кожною поїздкою. Реактивний метод “якщо це не зламано, не ремонтуй” не застосовується до вантажівок, оскільки вони є основою кожного автопарку. Загальне технічне обслуговування визначає термін служби важких вантажівок.

Однак, оскільки ваші вантажівки та автопарки працюють щодня, ви повинні виконувати регулярне профілактичне обслуговування. Профілактичне обслуговування – це регулярне технічне обслуговування вантажівок, яке забезпечує їх належне функціонування в дорозі. Таке обслуговування здійснюється за допомогою запчастин для вантажівок https://bummax.com.ua/ua/ від прямого постачальника, що гарантує довговічність та надійність тих чи інших деталей. Виконуючи це технічне обслуговування своїх вантажівок, ви зменшуєте ризик простою і продовжуєте заробляти гроші, оскільки ваш транспортний засіб буде на дорозі.

Уникайте поломок на дорозі

Поломки на дорозі для великовантажних автомобілів можуть бути дуже катастрофічною ситуацією. Це не тільки вплине на розрахунковий час прибуття для доставки, але може бути складно виправити ситуацію в місці поломки. Вантажівки працюють за щільним графіком, тому поломка в дорозі може стати значною перешкодою, яка дорого коштує. У деяких ситуаціях може знадобитися буксирування, що впливає на безперебійний рух транспорту і створює небезпечні умови. Завдяки своєчасному технічному обслуговуванню ви зможете уникнути цих проблем.

Чим важливе своєчасне обслуговування вантажівок?

Підвищення безпеки вантажівки та водія

Безпека вашої вантажівки залежить від регулярного профілактичного обслуговування. Неякісне технічне обслуговування може призвести до аварії, яка може поставити людей під загрозу і спричинити травми або навіть смерть інших водіїв. Це також може пошкодити предмети, що перевозяться на вашій вантажівці. Результатом може стати низка судових позовів, які вимагають складного аналізу, є дорогими, і це може вплинути на репутацію вашої компанії.

Гарантія паливної економічності

Профілактичне обслуговування може позитивно вплинути на витрати палива. Регулярне обслуговування таких компонентів, як змащення шарнірів і рухомих з’єднань, запобігає їх зносу і, в свою чергу, дозволяє економити на паливі. Профілактичне обслуговування також виявляє проблеми, що призводять до втрат палива, такі як забруднені повітряні фільтри, неправильно відрегульовані розриви, перекачані шини, засмічені радіатори та паливні фільтри. Перевірка всіх цих деталей допоможе вам заощадити багато пального.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *