Kawmet – надійні рішення для затишку, тепла та комфорту вдома

Каміни – це тренд сучасності. Сьогодні вони стали найпопулярнішим рішенням для приватних будинків, але також їх дуже активно вибирають для встановлення на дачах та в заміських котеджах. Причини високої популярності очевидні, адже це зручний, економічний та ефективний вид опалювального обладнання, здатний стати справжньою прикрасою інтер’єру, зробивши його привабливим, затишним, респектабельним. Камін подарує вашому будинку тепло, наповнить його відчуттям гармонії та спокою.

На ринку сьогодні представлена продукція багатьох брендів, і до числа популярних входить Kawmet. Вона радує оптимальним співвідношенням «ціна-якість» і має масу переважних особливостей.

Kawmet: знайомство з виробником

Kawmet – це польська компанія. Вона високо цінується на внутрішньому ринку і добре відома європейському, але варто окремо підкреслити, що більша частина продукції сьогодні експортується до скандинавських країн.

Як виробник розкішних камінних топок із чавуну бренд славиться вже близько 30 років, хоча історія компанії починається ще з 1981 року. На початку спеціалізацією Kawmet було виготовлення різних металевих виробів, а також з литого чавуну. Згодом, вивчаючи споживчий попит та перспективи, бренд перейшов на активний випуск пічок-камінів та чавунних камінних топок. Це основна лінія продукції компанії на сьогодні.

Переваги камінів Kawmet та особливі характеристики

Насамперед каміни Kawmet вибирають за їх високий ступінь надійності та бездоганну якість. У продукції бренду чудові відгуки, які підтверджують, що всі заявлені виробником особливості та переваги проявили себе на практиці, радуючи споживачів.

В асортименті представлено безліч варіантів обладнання із втіленими високотехнологічними рішеннями. Каміни можуть бути розраховані як на роботу для одного приміщення, так і характеризуватись можливістю під’єднати водяний контур, щоб здійснити обігрів цілого будинку. При цьому вони чудово справляються із завданням навіть у люті морози.

Вибираючи модель, можна зупинити вибір на тій, яка оснащена великою топкою, має панорамну передню стінку, виконана в класичному вигляді або з боковими дверцятами, що робить зручним завантаження палива. Примітне те, що у роботі обладнання використовуються різні види твердого палива (це може бути вугілля, брикети, дрова).

Перераховуючи переважні характеристики печей, камінів та камінних топок Kawmet, що вбудовуються, необхідно виділити:

·найвищий показник ККД (він становить 75%);

·відмінну тепловіддачу;

·здатність досить тривалий час утримувати тепло;

·безпеку в експлуатації (вона забезпечена продуманим конструктивним рішенням, наприклад, шиберу, оснащеному блокуванням, спеціальним зольникам, наявності системи керування тощо);

·гарантовано тривалий термін служби;

·простоту користування, встановлення та подальшого обслуговування;

·демократичність ціни обладнання (воно доступне кожному охочому).

Великим плюсом обладнання польського бренду є його висока естетичність і те, що всі моделі представлені в різноманітному дизайні, з безліччю цікавих варіантів облицювання та оригінального декорування. Підібрати камін Kawmet можна як для акценту в інтер’єрі «під старовину», так і для респектабельності оформленому у наймодніших сучасних рішеннях. У компанії працюють найкращі дизайнери, тому їх роботи здатні стати справжньою окрасою вашого будинку.

Kawmet – це гарантія якості та надійності, в чому ви зможете переконатися самі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *