Курси англійської мови для дітей у Луцьку

Авторська методика «Англійська Хелен Дорон» спирається на багаторічні дослідження, глибокі знання дитячої психології, враховує особливості розвитку дітей. Заняття англійською для дітей у Луцьку в сучасному навчальному центрі спрямовані на багатогранний розвиток дитини раннього віку, природне опанування англійською як другою рідною мовою. 

Helen Doron English – вивчення англійської з нуля

Маленькі діти здатні вбирати нову інформацію у величезних обсягах. Мозок малюка активно розвивається до трирічного віку, у цей період малята здатні навчитися чого завгодно. Методика Helen Doron вивчення англійської для дітей у Луцьку ґрунтується на спеціальному інтерактивному викладанні. Дитина у процесі навчання ставиться до іншої мови, як до нової гри. Тому необхідно багато розмовляти англійською, співати, показувати картки та коментувати їх, дивитися короткі мультики англійською – максимально повно поринути в англомовне середовище. 

Англійська для дітей у Луцьку – особливості методики

Атмосфера білінгвізму дозволяє дитині без жодних складнощів запам’ятовувати нові слова, вимовляти фрази, а згодом довести до автоматизму вживання іноземних граматичних конструкцій. На курсах англійської мови для дітей у Луцьку діти вивчають мову за допомогою розвивальних ігор, рухів та танців, прослуховування музики, творчих завдань. Невимушене спілкування з носієм English сприяє розширенню активного словникового запасу, дитина вільно спілкується нарівні з рідною мовою.

Ранній розвиток дітей – англійська для найменших 

Програми розраховані на гармонійний розвиток дітей, на заняттях англійською мовою використовуються різні способи навчання.

  • Зоровий канал сприйняття залучений за допомогою спеціальних методичних матеріалів, яскравих картинок, відеозаписів англійською.
  • Чергування елементів дрібної та великої моторики на уроках English перетворюється на веселу гімнастику.
  • Цікаві віршовані ігри підвищують настрій, вчать висловлювати емоції та почуття однаково легко рідною та англійською.
  • Захопливі завдання викладачів активують сенсорний розвиток, пам’ять, покращують уяву та мислення маленьких дітей.

Високий рівень англійської – необмежені можливості

Щоб опанувати English в старшому шкільному віці хоча б на елементарному рівні, доведеться витратити не один рік. Англійська давно стала мовою міжнародного спілкування. Враховуючи, що все більше вакансій передбачають обов’язкове знання англійської, варто задуматися про вивчення English набагато раніше.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *