Особливості вирощування рослин в контейнерах

Вирощування ваших улюблених рослин у контейнерах — це ідеальний спосіб додати форму, колір і текстуру вашому саду, внутрішньому дворику або терасі. Це також чудовий спосіб запобігти розростанню рослин, і вони ідеально підходять для невеликих приміщень, таких як балкони або внутрішні дворики. Завдяки інтернет-магазину Яскрава, у вас є чудова можливість придбати рослини в контейнерах оптом за досить низькими цінами.

Читайте далі і дізнайтеся деякі особливості вирощування рослин в контейнерах.

Які рослини добре ростуть у контейнерах?

Це дуже поширене питання, яке задають багато садівників-початківців.

Існує безліч різних видів рослин, які добре ростуть в горщиках, і може бути важко зрозуміти, що найкраще. Але буде легше знайти найкращі рослини для посадки в горщики, якщо ви трохи звузите коло пошуку. Тож почніть з відповідей на ці питання спочатку:

  • Скільки сонячного світла отримають ваші рослини?
  • Які кольори вам подобаються?
  • Скільки води отримуватимуть ваші рослини?
  • Які розміри ваших горщиків?
  • Який тип сівалки ви будете використовувати?
  • Ви хочете квіти, листя або і те, і інше?

Після того, як у вас з’являться деякі ідеї, вам буде набагато легше вибрати Рослини в контейнерах (горщиках) оптом, які підійдуть саме вам.

Існує безліч різних видів рослин для контейнерів на вибір. Насправді їх так багато, що ми ніколи не зможемо охопити їх усіх в одному списку.

Кращі рослини для контейнерів

Нижче ми дамо вам декілька ідей для контейнерних рослин, які допоможуть вам почати.

Гібіскус. Цей тропічний чагарник має великі, красиві квіти, які бувають різних кольорів. Це великі контейнерні рослини, які потребують частого поливу, щоб грунт не пересихав. Помістіть ці прекрасні рослини в горщиках на повне сонце, і вони будуть щасливо цвісти цілий рік.

Петунія. Петунії — це надзвичайно легкі рослини в горщиках, які добре ростуть як поодинці, так і в поєднанні з іншими рослинами в композиціях. Вони також чудово підходять для підвісних кошиків та віконних коробок. Це хороші контейнерні рослини для сонця, які люблять багато води.

Герань. Класика для контейнерів, ці життєрадісні рослини будуть цвісти з весни до літа, якщо їх зрізати (відщипувати відцвілі квіти) і удобрювати. Хоча вони люблять повне сонце, вони цінують деяку післяобідню тінь в сильну спеку.

Ірис. Їх приголомшливе зелене листя з синюватим відтінком залишається красивим до кінця сезону і до початку зими. Коли вони починають буріти на кінчиках, слід зрізати коричневі частини і обрізати їх до точки. Це зазвичай зупиняє побуріння і зберігає їх ідеальний вигляд.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *