Програма BAS Будівництво. ERP

Для будівельного бізнесу, так я к і для інших сфер важливе якісне ведення обліку. Тому варто обирати той програмний продукт, який враховує специфіку сфери та зможе налаштувати облік згідно всіх норм законодавства України.

Таким продуктом є Програма BAS Будівництво. ERP. Програмний продукт враховує нюанси будівельної сфери та має інструменти для обліку кошторисної документації, ведення декількох підприємств в одній базі, планування та контроль матеріалів для будівництва, планування графіків співробітників, та контроль їх робочого часу, прогнозування та аналізу діяльності, відносин з підрядниками та оформлення угод з ними, а також контроль на всіх етапах угод.

така програма інтегрується з іншими системами для ведення обліку і є дуже універсальним продуктом для підприємств будівництва.

Як ми працюємо з клієнтами по проектам автоматизації на базі BAS Будівництво. ERP?

Для забезпечення досягнення кінцевих результатів проекту та дотримання стандартів високої якості, ми вважаємо, що найкращим підходом до формування проектної команди буде об’єднання ресурсів Реарден та Компанії. На етапі реалізації запропонованого проекту, з боку Компанії необхідно буде призначити Координатора проекту, здатного виділяти необхідний час на виконання робіт по проекту. До його завдання буде входити як виконання робіт за проектом, так і його організаційна підтримка.

Що стосується ресурсів з боку Реарден, то для виконання робіт за проектом, буде створена така проектна команда, щоб поєднання знань і досвіду, що входять до її складу фахівців, дозволили досягти найкращих результатів. Фахівці, що входять в проектну команду з боку Реарден мають значний практичний досвід в галузі побудови служби продажів: розробки та впровадження бізнес-процесів продажу, організаційної структури служби продажів, розробки методик взаємовідносин з клієнтами, впровадження програмного забезпечення для управління продажами, досвід в області реструктуризації компаній і побудови організаційних структур.

Якщо говорити більш детально про команду кожного проекту, то там задіяні такі експерти:

  • Експерт у побудові, систематизації та оптимізації бізнес-процесів.
  • Досвідчений керівник виробничими процесами 1С (впровадження, розробка, консультування та навчання).
  • Методолог, аналітик, консультант
  • Сертифікований архітектор та програміст БАС.
  • Працівники, які мають солідний практичний досвід виконання проектів із проектування та впровадження комплексних систем автоматизації на базі BAS ERP.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *