Що таке коліматорний приціл

Насамперед, це найнадійніший і найвірніший товариш у точному прицілюванні. Завдяки своєму механізму такий пристосування максимально точно прицілюється до мішені. Такі пристрої найчастіше використовують під час полювання або різних практик стрілянини.

Як працює коліматорний приціл

За точність прицілу відповідає прицільна мітка, яка формується завдяки заломленню променів. Віртуальну прицільну марку здатний бачити лише стрілок, що дозволяє максимально зосереджуватися на влученні у будь-яку мету.

Основні переваги коліматорів

·         зовсім невелика вага та розмір пристосування дозволяє практично та зручно використовувати його, навіть під час активних рухів;

·         коліматорний приціл можна використовувати, перебуваючи у укритті або маскування;

·         за необхідності ведення полювання в нічний час доби або за умов поганої видимості, коліматорний приціл чудово впорається зі своєю роботою. Якщо ви використовуєте прилад нічного бачення, приціл коліматора відмінно спрацюється з ним, що зробить полювання в рази ефективніше;

·         завдяки точності прицільної мітки, ви зможете утримувати ціль. Навіть якщо вона перебуває в активному русі, приціл утримуватиметься на ній;

·         яскравість прицільної марки можна відрегулювати так, щоб було комфортно. Незалежно від того, при якому освітленні ви працюєте, прицільна марка виконуватиме свою основну функцію.

Які бувають коліматорні приціли

·         відкритого типу. Лінза в таких пристосуваннях вміщена в оправу. Така будова гарантує компактність та зручність, до того ж не заважає проводити повний огляд;

·         закритого типу. Такі пристрої пропрацюють набагато довше ніж попередні. Лінза у закритих коліматорах знаходиться у корпусі, що гарантує безперешкодне бачення марки.

Недоліками коліматорів різних типів є вразливість до зовнішніх забруднень і ушкоджень. Існують лінійки коліматорів, які мають високу якість і стійкий корпус.

Який приціл вибрати

Не залежно для яких цілей ви хочете придбати коліматорний приціл, звертайте увагу на основні характеристики:

·         система кріплення;

·         встановлення;

·         прицільна марка.

На сайті https://topoptics.com.ua/uk/ вибирайте коліматор високої якості, оскільки вони прослужать довше. Уважно ознайомтеся з описом приладу та його стійкістю до основних зовнішніх факторів, які можуть вплинути на ефективність його роботи.

Джерело інформації: інтернет магазин topoptics.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *