Як обрати ідеальну оправу?

Незалежно від того, чи шукаєте ви ідеальну пару, щоб назвати її власною, чи купуєте окуляри для коханої людини, правильні окуляри — це все про комфорт, функціональність та надійність. Вибір найкращої пари окулярів в надійному інтернет-магазині https://www.interoptica.com.ua/ це перший крок після недавнього огляду очей. Давайте обговоримо, що є найбільш важливим при розгляді того, які лінзи та оправи мають сенс для вас!

Комфорт, очевидно, є пріоритетом, якщо ви будете носити окуляри на постійній основі. Але ви також хочете, щоб оправа ваших окулярів витримувала навантаження в повсякденному житті. Спеціаліст по догляду за зором може допомогти з конкретними коригуваннями оправи, але ось деякі індикатори відмінної посадки оправи:

Сумісність

Центр ваших зіниць повинен збігатися з центром лінзи окулярів. Найкраще цього можна досягти, вибравши оправу, яка відповідає вашій зіничній відстані (відстані між очима). Комплексне обстеження очей забезпечить це вимірювання. Переконавшись, що ваші зіниці відцентровані за допомогою окулярів, ви зможете зменшити напругу та зорову втому.

Комфорт

Знайдіть пару окулярів, які абсолютно комфортно сидять на переніссі. Носові упори або оправа ніколи не повинні впиватися або залишати сліди після носіння. Дужки окулярів (частина між лінзами) ніколи не повинні сповзати вниз від очей. Коли справа доходить до правильного вибору оправи окулярів, зверніть увагу, наскільки комфортно відчуває себе ніс.

Дужки

Дужки — це «руки» окулярів. Ви хочете, щоб заушники були повністю висунуті назад і прилягали до ваших вух. Відчуття повинно бути щільним, але не тісним. Занадто тісні оправи з часом можуть викликати головні болі та інші легкі болі. 

Розмір

Переконайтеся, що ваші нові окуляри підходять за розміром вашому обличчю. В ідеалі, оправа повинна проходити трохи далі вилиць, не стискаючи скроні ззовні очей. Це забезпечує достатнє покриття для периферичного зору і те, що ваші очі можуть залишатися сфокусованими, дивлячись у різних напрямках.

В цілому, розмір і посадка оправ ваших окулярів повинні бути збалансованими і зручними під час будь-якої звичайної повсякденної діяльності.

Різні обличчя, різні оправи

Обирайте окуляри, які доповнюють ваш тип обличчя та підкреслюють ваші найкращі риси. Існує п’ять загальноприйнятих форм обличчя: кругла, квадратна, ромбовидна, овальна та прямокутна. Звичайно, ви можете бути комбінацією будь-якої з них або гібридом двох, але спеціаліст з догляду за зором може допомогти вам підібрати оправу, яка найкраще підходить для вашої форми обличчя, кольору шкіри та кольору очей.

Оскільки сьогодні існує так багато різних стилів, рішення знайдеться для кожного. Знайдіть оправу, яка допоможе вам відчувати себе красивою та впевненою в собі людиною!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *