Як підібрати чоловічі шорти для плавання

Чоловічі шорти для плавання повинні мати зручну посадку, не сковувати під час активного руху, а також швидко висихати. Крім того, тканини професійних купальних шортів при постійних тренуваннях у басейні повинні мати стійкість до хлору. Відмінні варіанти чоловічих шортів пропонує інтернет-магазин Indena — https://indena.com.ua/ua/g87638409-muzhskie-shorty, що зібрав десятки оригінальних, практичних і зручних моделей.

Вибір тканини чоловічих шортів для плавання

Найбільш популярними тканинами вважаються еластан, поліестер та нейлон. Оптимальне поєднання синтетичних та натуральних волокон — 65/35%. Чоловічі шорти для професійних тренувань можуть бути синтетичними.

Абсолютно натуральні шорти довго сохнуть і дуже погано зберігають колір при дії хлорованої води. Подовжені моделі вільного крою з резинкою та шнурком на поясі підходять виключно для пляжного відпочинку.

Фасони купальних чоловічих шортів

Базовими для тренувань вважаються короткі плавки-шорти. Найчастіше дана модель чоловічих шортів має довжину по боковій частині 25-30 см і шнурок-куліску вгорі. Такі шорти підійдуть для повільного плавання в басейні та пляжного відпочинку.

Подовжені легкі шорти з вільною посадкою не відносяться до категорії професійних, але зручні на пляжі завдяки своїй здатності дуже швидко висихати. Усередині передбачена сіточка, з обох боків — кишені на липучках. Оптимальна довжина — 10 см вище коліна.

Боксери чи транки — досить популярна модель серед професійних плавців. Довжина по боковому шву — 15-22 см. До категорії професійних також відносяться джамери, які мають зовнішню схожість з велосипедними шортами. Вони мають щільне облягання, підходять для щоденних тренувань. Довжина бокового шва — 45-55 см. При виборі даного фасону обов’язково зверніть увагу на склад тканини, у деяких моделях передбачені компресійні властивості.

Окремою категорією варто розглянути шорти-гальма та моделі для змагань. У перших використовується особливий вид тканини, що створює додатковий опір, це змушує плавця витрачати більше енергії. Шорти для змагань навпаки — більш еластичні та створюють ефект другої шкіри.

Гідрошорти мають різний рівень компресії, який підбирається плавцем залежно від дистанції на змаганнях. Кожна пара стартових гідрошортів має спеціальне маркування FINA та реєстраційний номер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *