Які бувають крема для рук?

Догляд за руками повинен бути регулярним та ретельним. Шкіра там завжди дуже чутлива та постійно піддається впливу сонця, вітру, та різних хімічних речовин. Всі ці фактори можуть негативно впливати на руки, зробивши стан дерми сухим, а можливо навіть з почервонінням або лущенням. Саме для того, щоб позбутися всіх неприємних наслідків рекомендується використовувати спеціальні крема.

Характеристики кремів для рук

Ggrpu7gck4Zta2oCCvVWK9Uz79v2StTQzez_evUrlhgrItZKACOL6OnRWx2KN1l1xcxAn7gXNRzpq09ChV3_rQQbSDZt6MB2N-psEt2r3g_T3qFCDfdlOp5efCq8p5SS5tm_m2559okzj34fLgvvydk

Асортимент кремів для рук дуже різноманітний. Представниці прекрасного полу завжди можуть обрати для себе відповідні косметичні та доглядові засоби, які допоможуть зробити шкіру гарною і здоровою:

  1. Живильні засоби вважаються універсальними. Вони гарно живлять клітини шкіри та надають їм поживні речовини.
  2. Зволожуючий крем для рук допомагає боротися з чутливою і сухою шкірою. Використовувати такі засоби можна регулярно, але особливо вони потрібні в холодну пору року.
  3. Регенеруючі засоби мають у своєму складі велику кількість різних речовин та інгредієнтів, які допомагають шкірі відновлюватися.
  4. Захисні крема в залежності від складу можуть захищати шкіру рук як від сонця, так і від морозу. Самі засоби мають захист від води, тому їх можна використовувати тим, хто постійно працює на свіжому повітрі або в контакті з водою.
  5. Лікувальні крема, зазвичай, продаються в аптеці. Такі засоби мають особливий склад та можуть допомогти в боротьбі з різними хворобами.

Креми проти зморшок відмінно підходять для жінок після 40 років.

Особливості складу кремів для рук

Знайомлячись з основними складовими популярних кремів для рук слід зазначити, що головним інгредієнтом вважається вода. Для того, щоб зволожена шкіра залишалася такою на протязі певного часу, потрібно, щоб в косметичці також була присутня й масляна основа.

В складі кремів можуть бути різні компоненти, в тому числі вазелін, лецитин, мінеральна олія, парафін тощо. Виробники часто додають до створених товарів різні речовини, які допомагають затримувати вологу всередині дерми.

Для створення зволожувальних кремів, зазвичай, використовуються різні складові, які можуть містити пантенол, мед, гліцерин та інші інгредієнти. Такі речовини гарно впливають на стан шкіри та можуть швидко зробити її здоровою та гладкою на дотик.

Нерідко у складі кремів можна зустріти кератин, який при регулярному використанні особливо позитивно впливає на стан нігтів.

Більше інформації на сайті: https://thebodyshop.ua/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *