Якими можуть бути повітряні кулі

Дизайн куль швидко розвивається як мистецтво та послуга у наш час. Якщо раніше цим мистецтвом володіли лише кілька обраних, то тепер кількість фахівців у цій галузі зростає з кожним днем. Схоже, що вже неможливо здивувати людей оформленням заходу аерозольними кулями, адже вони зустрічаються практично скрізь і використовуються для створення типових конструкцій. Проте, це не так. За допомогою творчого підходу можна створити надзвичайні арки, які перетворяться на справжні шедеври. Для того щоб переконати вас у цьому, ми підготували підбірку фотографій найнезвичайніших арок з аерозольних куль, які, на нашу думку, вражають своєю оригінальністю.

Фольговані кульки купити (https://skyshar.com.ua/ua/folgirovannye-shary)можна в нашому інтернет-магазині з доставкою за потрібною адресою. Ви зможете також замовити унікальні дизайнерські композиції з повітряних куль.

Квіткові арки

Абсолютно чудовий варіант — оформлення арки квітами, використовуючи ті ж повітряні кульки. Це, передусім, надає йому неймовірної привабливості, а також робить його дійсно унікальним. Простір для творчості тут майже необмежений — кожен дизайнер має свій власний метод створення квітів. Тому було б дуже складно відтворити абсолютно однаковий дизайн арки з квітами. Таке прикраса пасуватиме до будь-якого святкування: від дня народження та святкового заходу у садочку, до урочистостей з першого та останнього дзвоника у школі, випускного вечора, весілля чи відкриття магазину і багатьох інших подій.

Унікальна форма

Створення куль здається простим завданням, але коли вони набувають складної або незвичної форми, це стає справжньою подією. На святі для дітей можна використати конструкцію у формі улюбленого мультяшного персонажа або тварини. На весіллі — у вигляді карети чи пари лебедів. Це виглядає надзвичайно романтично й залишає незабутнє враження. Молодята будуть захоплені таким оригінальним рішенням.

Унікальні деталі для прикраси

Ще один метод, який додає особливого шарму до арки, — це використання неочікуваних декоративних елементів. Це може бути що завгодно, головне — щоб воно гармонійно вписувалося у загальний стиль події. Подивіться, наскільки чудово виглядають морські коні на фоні звичайної круглої арки. Погодьтеся, такого ви ще не бачили. І ця захоплююча джазова композиція! Хлопчик і дівчинка з дзвіночками виглядають дуже професійно. Також варто звернути увагу на сонечко з хмарами. Усі ці приклади свідчать про те, що за допомогою фантазії можна надати навіть найпростішим речам непересічний вигляд.

Магазин повітряних куль: https://skyshar.com.ua/ua.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *