Малювання патріотичних картин без досвіду та навчання у художній школі

Хочеться намалювати картину на українську тематику, щоб прикрасити свою квартиру чи подарувати витвір мистецтва близькій людині, але немає жодного досвіду створення живопису? У такому разі можна запропонувати два варіанти. Перший – закінчити курси художників-початківців. Але на цій піде час, а малювати хочеться прямо зараз. Другий варіант куди більш підходящий – купити картину за номерами з патріотичним сюжетом. 

Малюйте будь-які українські сюжети, які вам подобаються

Навіть ті люди, які далекі від такого хобі, як картини за номерами, чудово знають, що вони являють собою. Це полотна, поділені на пронумеровані області, які потрібно зафарбовувати за допомогою фарб з набору з відповідними номерами. Процес не нудний, цікавий, але є нюанс. Сюжет і композицію полотна ставить зовсім не автор картини, а той, хто її зробив. А якщо знайти відповідний сюжет не вийде?

Якщо вас турбує це питання, скажімо відразу — даремно. Тому що в Україні сьогодні продається безліч картин за номерами патріотичної тематики. І ви, незалежно від того, що хочете намалювати, зможете підібрати для себе потрібний варіант.

Перелічувати приклади сюжетів та композицій патріотичних номерних полотен можна дуже довго. Купуючи такі картини, ви зможете намалювати:

  • українські пейзажі як минулих століть, так і сучасні;
  • українських поетів, художників, інженерів, спортсменів, політиків та інших відомих особистостей;
  • українських військових;
  • картини із символікою нашої держави;
  • картини із зображенням української зброї.

Звичайно, це лише приклади доступних для купівлі варіантів картин. Насправді, вибір куди більший.

Картини за номерами патріотичної тематики відомого українського виробника

Якщо ви любите малювати за номерами, то, напевно, вам добре відома компанія Орігамі з Дніпра. Вона створює картини десятків різних тематик. Картини за номерами з українськими, патріотичними сюжетами в її каталозі представлені різноманітними варіантами, в чому ви зможете переконатися, вивчивши її асортимент за посиланням: https://kartiny-po-nomeram.in.ua/g108093229-ukrainskaya-tematika-pejzazhi. І фахівці компанії постійно працюють над тим, щоб робити асортимент цих та інших картин ще різноманітнішим.

Незважаючи на те, що компанія Орігамі знаходиться в Дніпрі, вона працює по всій Україні, забезпечуючи доставку товарів до різних населених пунктів країни. А її співробітники будуть раді допомогти вам визначитися з вибором, відповівши на запитання чи порекомендувавши ті картини за номерами патріотичної тематики, які відповідатимуть вашим вимогам. 

Крім того, Орігамі займається виготовленням декоративних багетних рам до картин по номерам, які разом створюють готове інтер’єрне рішення. До того ж, рамка комплектом з картиною дешевше коштує, ніж замовляти все окремо. Тому, не зволікайте і насолоджуйтесь естетикою та процесом малювання!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *