[ad_1]

22 – 26 вересня 2021 року в Рівне відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту крос-кантрі на короткому крузі (маунтенбайк). Спортсмени Волині на змаганнях вкотре показали чудові результати, здобувши 3 медалі.

Про це повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Зокрема, Левченко Уляна виборола золото серед дівчат.

Срібними призерами стали Шиманська Ірина серед жінок та Грушецький Владислав серед юнаків.

Також у ці дні у Львові проходив відкритий чемпіонат України в багатоденній гонці темп, спринт з велосипедного спорту на треку, на якому Шиманська Ірина стала бронзовою призеркою серед жінок.

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішними виступами на чемпіонатах України та бажаємо нових переможних п’єдесталів!