[ad_1]

У Луцьку затвердили програму підтримки комунального підприємства «Луцькводоканал» на 2024-2025 роки, яка обійдеться міському бюджету у 242,5 мільйона гривень.

Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Луцькради.

«Затвердження програми сприятиме реалізації завдань і заходів, спрямованих на дотримання вимог законів України, підвищить якість послуг, які надаються комунальним підприємством «Луцькводоканал», і, як наслідок – покращить умов проживання мешканців Луцької міської територіальної громади, обмежить шкідливий вплив стічних вод на навколишнє природне середовище та здоров’я людини», – йдеться у пояснювальній записці.

Основними проблемами, на розв’язання яких спрямована програма і які потребують фінансових витрат є:

виконання зобов’язань перед кредиторами щодо сплати заборгованості за минулі періоди; нове будівництво, реконструкція мереж водопостачання в м. Луцьку та населених пунктах Луцької міської територіальної громади; реконструкція мереж водовідведення у місті; співфінансування проєкту Європейського інвестиційного банку «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»; придбання спеціалізованої техніки для збирання та транспортування зневодненого мулу з очисних споруд каналізації; очищення від осаду стічних вод мулових карт, відкритого майданчика КОС, біологічних ставків, з подальшим вивезенням осаду на відстань не більше 25 км. знезараження очищених мулових карт; реконструкція станції II підйому Дубнівської площадки водопідготовки у м. Луцьку, вул. Дубнівська, 26; капітальний ремонт фільтрувальної станції Дубнівської площадки водопідготовки у м. Луцьку, вул Дубнівська, 26; капітальний ремонт резервуара об’ємом 2 тис.м. куб. Дубнівської площадки водопідготовки у м. Луцьку, вул Дубнівська, 26; технічний нагляд.

Таким чином на реалізацію програми у 2024 році планують витратити 217,5 мільйона гривень, а у 2025 році – 25 мільйонів гривень. Найбільше планують витратити на капітальні ремонти, реконструкції резервуарів і станцій, що сприятиме кращому очищенню води, та співфінансування проєкту Європейського інвестиційного банку.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *