[ad_1]

Департамент Муніципальної Варти відреагував на звернення, яке надійшло на телефон гарячої лінії

Інспектором відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було відреаговано на звернення, яке надійшло на телефон гарячої лінії «Група швидкого реагування», щодо неналежного стану огородження навколо незавершеного будівництва по вул. Кафедральна, 13, що у місті Луцьку.

Про це повідомляє Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Відповідальній особі було видано припис з вимогою привести паркан до належного зовнішнього вигляду.

Додатково повідомляємо, що згідно п.п. 11.2.3. Правил благоустрою міста Луцька, тимчасові огорожі будівельних майданчиків та місць розкриття ґрунту, твердого покриття доріг, тротуарів, майданчиків, повинні відповідати сучасним вимогам до матеріалів та конструкцій, мати охайний зовнішній вигляд: вичищені від сміття, промиті, не мати отворів, пошкоджених ділянок, задирів, виривів матеріалу, відхилень від вертикалі, сторонніх написів, наклейок, об’яв.

Огорожі та їх конструкції повинні бути пофарбовані фарбами, стійкими до несприятливих погодних умов, а при повторному використанні — відремонтовані та пофарбовані заново.

У разі невиконання вимог, на відповідальну особу буде складено протокол про адміністративне правопорушення згідно зі ст.152 КУпАП.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *