[ad_1]

Де у Луцьку купити новорічну красуню: виконком затвердив точки продажу сосен і ялинок

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята. Окрасою та символом цих свят є ялинки, сосни, які кожен з нас із святковим настроєм прикрашає на ці свята

Рішенням виконавчого комітету від 17.11.2021 № 925-1 «Про розміщення пунктів продажу хвойних дерев до Новорічних та Різдвяних свят на вулицях міста» визначено перелік вулиць на яких дозволено розміщувати пункти з реалізації хвойних дерев з 15 грудня 2021 року по 15 січня 2022 року, а саме:

-бульв.Дружби Народів,7а (поблизу бібліотеки);-пр-т Соборності (поблизу ринку «Північний»);

-пр-т Соборності (навпроти гіпермаркету «Там-Там»);-пр-т Соборності,26;-вул.Дубнівська,36 (поблизу кінцевої зупинки громадського транспорту);-вул.Глушець (навпроти Центрального ринку);-пр-т Відродження,6;-на розі вул. Січова- пр-ту Відродження;-вул.Героїв УПА (поблизу магазину «Вишківський»);-вул. Конякіна, 14 (поблизу ринку);-вул. Гордіюк (поблизу торгового центру «Глобус»);-вул.Львівська (поблизу магазину «SPAR»).

Здійснення продажу хвойних дерев, у вказаних місцях, дозволяється лише без заїзду транспортних засобів на територію зелених зон та за наявності відповідного письмового погодження департаменту економічної політики міської ради та кладеного договору на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності з відділом управління майном міської комунальної власності міської ради.

До адміністративної відповідальності також будуть притягатись особи, які по завершенню торгівлі не прибиратимуть надану у користування територію, оскільки засмічення чи забруднення території є порушення Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

Суб’єкти господарювання, які мають намір здійснювати продаж хвойних дерев повинні:

— звернутись в Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку для отримання адміністративної послуги «Надання погодження розміщення тимчасової споруди для пунктів одноразової торгівлі (послуг) та укладення договору на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності», враховуючи, що дозволена площа для одного пункту торгівлі становить 30 кв.м.;

— укласти з суб’єктами господарювання (надавачами послуг щодо санітарного прибирання території міста) договір на виконання робіт з прибирання території продажу хвойних дерев;

— дотримуватись вимог чинного законодавства, протиепідемічних заходів, пов’язаних з порушенням коронавірусної хвороби COVID-19, та інших нормативно-правових актів щодо продажу хвойних дерев на вулицях міста.

Відповідно до повноважень наданих Положенням про департамент муніципальної варти Луцької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 15.10.2020 № 94/35, інспектори департаменту здійснюватимуть контроль на території міста, за виконанням вимог вищевказаного рішення виконавчого комітету.

У випадку виявлення порушень або недотримання вимог, інспектори департаменту будуть складати протоколи про адміністративне правопорушення за статтями 152 та 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

До адміністративної відповідальності також будуть притягатись особи, які по завершенню торгівлі не прибиратимуть надану у користування територію, оскільки засмічення чи забруднення території є порушення Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

Джерело: Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *