[ad_1]

Коли буде тепло у домівках на вулиці Львівській у Луцьку

Теплоносій на вулицю Львівську у місті Луцьку планують подати вже сьогодні, 27 жовтня.

Про це йшлося під час чергової сесії Луцької міської ради.

Депутат від фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Михайло Наход звернув увагу на те, що для значної частини лучан опалювальний сезон досі не розпочався та поцікавився, коли цю проблему вирішать.

«Уже понад 10 днів минуло, як у Луцьку розпочався опалювальний сезон. До мене як до депутата звертаються мешканці багатоквартирних будинків в районі вулиці Львівської про те, що орієнтовно 10 будинків знаходяться без тепла. Мерзнуть малі діти, люди змушені опалювати приміщення електрообігрівачами, що може привести до пожеж, телефонують у різні служби і не можуть отримати конкретних відповідей, коли вони отримають тепло і яким чином буде нараховуватися оплата за цей період. Прошу надати відповідь, коли люди зможуть розраховувати на подачу тепла та що з оплатою?», – поцікавився Михайло Наход.

Директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський розповів, що причиною відсутності тепла на вулиці Львівській у Луцьку стали численні пориви на мережі. За його словами, ремонті бригади активно працюють над усуненням цих поривів і подати теплоносій у будинки на вулиці Львівській планують вже протягом дня.

Нагадаємо, Луцька міська рада висловила свою стурбованість істотним зростанням тарифів на розподіл природного газу.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *