[ad_1]

Конкурс на перевезення пасажирів за двома маршрутами оголосили у Луцькій громаді, фото-1

Відповідні рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 15 лютого.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Члени виконавчого комітету підтримали рішення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 52 “Луцьк – Заболотці” та № 57 “Луцьк – Боголюби”.

Участь у конкурсі можуть брати: автобуси категорії М3 класу І, ІІ, ІІІ, категорії М2 класу А, В з екологічними показниками не нижче Євро-2.

Перевізник, якого визначать переможцем у конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, до затвердження результатів конкурсу забезпечує на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, наявність працездатного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, системи GPS-моніторингу громадського транспорту, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження.

У зв’язку з цим міський голова Ігор Поліщук наголосив, що Луцьк є першим і єдиним в Україні містом, яке запровадило повністю безготівкову оплату проїзду.

“У нас, звичайно, непросто йшло це питання, тому що це реформа. Але перевірки відділу транспорту показують, що обіг готівки зараз зведений до мінімуму. Маємо повний контроль за кількістю пасажирів, бачимо скільки який перевізник перевозить пасажирів та пільговиків, скільки пільговиків перевезли загалом” , – зазначив Ігор Поліщук.

Крім того, члени виконавчого комітету затвердили результати конкурсу на перевезення пасажирів у Луцькій міській територіальній громаді. Зокрема, визначили перевізника-переможця на маршрутах № 31 «ТЦ “Слон” – с. Боголюби (філія обллікарні)» та № 55 «Луцьк – Олександрівка»). Ним стало ТОВ «Транссіті».

Термін дії договору на перевезення пасажирів – п’ять років.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *