[ad_1]

▪️ На Волинському та Поліському напрямках ознак формування противником наступальних угруповань не виявлено. Основні зусилля збройних сил республіки білорусь зосереджуються на посиленні охорони державного кордону.

▪️ Відзначено зняття з баз зберігання республіки білорусь танків та бойових машин піхоти. Не виключається їх подальша передача до збройних сил рф з метою поповнення поточних втрат.

▪️ На Сіверському напрямку противник активних дій не проводив, ознак створення ударних угруповань не виявлено. З метою демонстрації присутності та недопущення перекидання підрозділів Сил оборони на інші напрямки утримує в прикордонних районах Брянської та Курської областей визначені підрозділи збройних сил рф.

▪️ Ворог здійснив ракетний авіаційний удар по підрозділах наших військ в Сумській області з літаків Су-30СМ. Тривають артилерійські та мінометні обстріли прикордонних населених пунктів.

▪️ На Слобожанському напрямку угруповання ворога зі складу частин та підрозділів західного військового округу збройних сил рф намагаються утримати зайняті позиції та не допустити просування підрозділів Сил оборони вглиб тимчасово зайнятої території. 

▪️ Триває підготовка ворога до відновлення наступу в напрямках населених пунктів Ізюм та Слов’янськ.

▪️ На Донецькому напрямку рашисти, за підтримки вогню артилерії та мінометів, проводять активні штурмові дії на Сєверодонецькому та Бахмутському напрямках. Намагаються встановити повний контроль над населеним пунктом Сєвєродонецьк та оточити підрозділи Сил оборони. Ведуть підготовку до наступу в напрямках Сіверськ та Райгородок.

▪️ На Курахівському напрямку активних бойових дій не проводив, здійснював вогневе ураження наших військ із застосуванням артилерії.

▪️ На інших напрямках продовжує обстріли з метою сковування дій наших військ та недопущення їх перекидання на інші, загрозливі напрямки.

▪️ На Південнобузькому напрямку ворог веде оборону та проводить мінування узбережжя річки Інгулець. Веде контрбатарейну боротьбу. Завдав авіаційних ударів із залученням армійської авіації в районі Давидів Брід Херсонської області.

▪️ В акваторіях Чорного та Азовського морів корабельні угруповання противника продовжують виконувати завдання з ізоляції районів бойових дій. В готовності до застосування один носій високоточної зброї, фрегат “Адмірал Макаров”, що має на борту до 8 крилатих ракет типу “Калібр”.

▪️Захисники та захисниці України продовжують боронити нашу землю та поступово відтісняючи загарбників з тимчасово захоплених територій України.  Ворог деморалізований, зазнає втрат, на окремих напрямках поспішно переходить до оборони.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *