Під Барановичі прибув ешелон із російською технікою та військами


Під Барановичі прибув ешелон із російською технікою та військами, фото-1

На станцію Полонка Барановицького відділення БК із Заслонова прибув склад з військовою технікою.

Про це повідомляє Telegram-канал «Наживо. Громада залізничників Білорусі».

В ешелоні був 51 вагон:

  • 46 платформ з 31 танком Т-80,
  • 13 вантажівок,
  • 1 БТР-80 та 1 гусенична інженерна машина,
  • 3 критих вагони та 2 легкових.

Поїзд прямував із Заслонова в напрямку Орша-Ухідна, Червень, Могильов-ІІ, Осиповичі-І, Слуцьк, Барановичі-Палеські, Барановичі-Центральні, Боравці та прибув у кінцевий пункт Полонка 21 грудня о 05:30.

20 грудня телеграм-канал “Білоруський гаюн” повідомив про перекидання російської техніки з полігонів у північній і центральній частинах Білорусі ближче до кордону з Україною.

16 грудня міністр оборони України Олексій Резніков , міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявили про можливий повторний напад Росії на Київ, у тому числі з Білорусі.

Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв , який відповідає за північний оперативний напрямок, заявив про посилення військової загрози з боку Білорусі.

«Зараз на території Білорусі зосереджена 2-га мотострілецька дивізія 1-ї танкової армії, а також підрозділи, озброєні ракетними комплексами «Іскандер», які призначені для ураження цілей на території України. Зараз цього потенціалу достатньо для створення загрози Україні та проведення тактичних дій», – зазначив Сергій Наєв.

За інформацією моніторингової групи “Білоруський гаюн”, за останні кілька днів до Білорусі з РФ прибули ще два ешелони з технікою ЗС РФ.

Повідомляється, що на залізничних платформах стоять “Урали”, БМП і бензовози.

Сайт Motolko.help повідомляє , що перший ешелон був відправлений 8 грудня 2022 року з міста Чабаркуль (Чалябінська область, РФ) і прибув на залізничну станцію Полонка (Баранавицький район, Брестська область) 12 грудня.

До його складу увійшли 30-40 одиниць нових «Уралів» ЗС РФ, які, імовірно, призначені для забезпечення військових РФ, які дислокуються на полігоні «Обуз-Лєсновський». найближче до станції Полонка.

Другий ешелон був відправлений із залізничної станції Астрагозьк (Воронеська область, РФ) 11 грудня о 23:43 і прибув до Полонки (Баранавицький район, Брестська область) о 07:50 вранці 14 грудня.

Матеріал опублікований за темою:

  • до Білорусі прибуло ще щонайменше 60 одиниць техніки ЗС РФ
  • Росія передала Білорусі щонайменше 15 зенітно-ракетних комплексів «Тор-М2»
  • Росіяни обстріляли нещодавно звільнений Херсон. Є жертви

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *