[ad_1]

«Пишаюся, що є частиною цієї компанії і творю її історію», – працівник «Волинь-зерно продукт»

Цього року наша країна святкує 30-ліття незалежності. За цей період сталося чимало подій, відбулося багато змін, у тому числі і на ринку праці. Якщо раніше популярними були професії юристів, економістів, соціальних працівників, то сьогодні актуальними стають робітничі спеціальності: слюсарі, токарі, теслярі, зварювальники, муляри, кранівники, водії тощо. Роботодавці все частіше шукають фахівців для роботи з інструментом. Тому вища освіта не гарантує конкурентоспроможності, і, як показує досвід, працюючи на виробництві, можна заробляти на рівні офісного працівника, а в деяких випадках — ​навіть більше

Про це ми почули із перших вуст — ​від працівників підприємства «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ», одного із найбільших роботодавців Волині.

Віктор ЖАБСЬКИЙ, 29 років, бригадир на дільницях основного виробництва:

— У компанію я прийшов 2018 року на посаду лаборанта, працював сумлінно, і уже через півтора року мене перевели бригадиром на дільницях основного виробництва.

— Чи працюєте за спеціальністю, яку ви здобули?

— Ні, не працюю. Я закінчив Національний університет державної податкової служби України в Ірпіні і отримав диплом юриста. Але, за рекомендацією друзів, вирішив спробувати свою долю на підприємстві «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ», про що не пошкодував жодного дня.

— Що входить у ваші обов’язки?

— Робота на будівництві, на монтажах, слідкую, щоб у підлеглих був весь належний інвентар, контролюю якість виконання завдань, а в разі необхідності заміняю їх. У літньо-осінній період працюю зерновим майстром. Не скажу, що робота із легких, але цікава і різнопланова.

— Напевне, було важко перекваліфіковуватися із юриста на будівельника?

— Насправді ні, оскільки досвід переймав у керівників підрозділів — ​Вадима Мельничука, Юрія Войтовича, Олександра Кіаса, які, власне, і виростили з мене професіонала своєї справи. Але й досі я навчаюся в процесі роботи, читаю спеціалізовану літературу. Звичайно, буває, що припускаюся помилок, але нема їх лише в тих, хто ніколи нічого не робив.

— Чи рекомендували б ви своїм друзям, знайомим роботу на підприємстві «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ»?

— Звичайно! Доводиться багато працювати, але й маємо гідну оплату. Я навіть не задумуюся над тим, щоб їхати за кордон. Тому раджу всім молодим людям залишатися на рідній землі, досягати тут успіху і робити нашу країну кращою! Ну а державі бажаю благополуччя, максимально швидко вийти із ковідної кризи, і щоб усі люди були здорові!

Андрій ГОНСІРОВСЬКИЙ, 34 роки, слюсар з колісних транспортних засобів V розряду:

— На «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ» я вже 4 роки, а потрапив сюди за рекомендацією свого товариша, який уже працював тут на той час.

— Андрію, ви навчалися на слюсаря?

— Ні, я за спеціальністю будівельник — ​закінчив Торчинський професійний ліцей. І навіть працював за фахом. Але часто доводилося мати справу із технікою — ​з часом зрозумів, що ця робота мені більше до душі. Тому почав самостійно її ремонтувати, набрався досвіду…

— Що входить до ваших обов’язків?

— Роблю діагностику і профілактичний огляд автотранспортних засобів, розбираю, ремонтую і складаю вузли й механізми, проводжу заміну мастил.

— Кажуть, молодь не хоче навчатися і працювати з робітничими професіями. Ви з цим згідні?

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *