[ad_1]

Світовий кубок – Сенегал знову вийшов вперед на чемпіонаті світу з футболу, фото-1

Нідерланди, проти Катару, мали набагато легший шлях до плей-офф. Щодня слідкуйте за оновленнями результатів у Дейком.

Світовий кубок – головні підсумки протистояння 28 листопада 2022 р

Сенегал миттєво перейшов від пакування валіз до продовження перебування.

Сенегал вперше за 20 років вийшов до плей-офф чемпіонату світу після перемоги над Еквадором з рахунком 2:1.

Сенегал домінував у першому таймі, невпинно атакуючи. Штрафні удари, кутові удари, удари по воротах — Сенегал робив усе і створював момент за моментом, але забити не зумів. Тоді, на останній хвилині першого тайму, він отримав свій перший справжній шанс.

Гравець Еквадору П’єро Хінкапіе вдарив тілом по Ісмаїлі Сарр, отримавши жовту картку. Сарр підійшов до пенальті та пробив низом ліворуч від Ернана Галіндеса, який завмер і дивився, як м’яч летів повз.

Еквадор, навіть зі своєю зіркою Еннером Валенсією в складі після травми в останньому матчі, мав проблеми з пошуком ритму. Ситуація змінилася у другому таймі, коли Еквадор зробив дві заміни та взяв контроль. Вона грала більш агресивно, її півзахисники та нападники пресингували та створювали моменти.

Еквадор забив свій перший гол зі штрафного на 67-й хвилині. Мойсес Кайседо пробив головою у ворота, і вболівальники Еквадору — більшість на стадіоні — вибухнули, заглушивши барабани вболівальників Сенегалу.

Але свято було недовгим.

Лише через дві хвилини Каліду Кулібалі, капітан Сенегалу, дозволив м’ячу відскочити один раз після невдалого виносу в штрафний майданчик і пробив правою ногою повз Галіндеса, гол, який забезпечив Сенегалу місце у другому раунді.

Нідерланди виграли групу після перемоги над Катаром з рахунком 2:0.

Для просування потрібно було лише малювати. Сенегалу була потрібна перемога, тому його  перемога над Еквадором (2:1) вивела його в наступний раунд як команду, яка посіла друге місце в групі.

Еквадору потрібна була принаймні нічия,  тому на короткий час здавалося, що він переживає, коли зрівняв рахунок у другому таймі. Але Сенегал швидко відповів, тож Еквадор був ліквідований.

Для США це перемога або повернення додому в напруженому матчі з Іраном.

США проти Ірану: США повинні перемогти Іран, щоб просунутися. Ірану потрібна перемога або нічия проти США, щоб пройти далі, хоча якщо Іран зіграє внічию, а Уельс переможе, Іран може бути витіснений через різницю в голах.

ГОЛ! США лідирують через Пулісіча!

Уельс проти Англії: якщо Англія виграє або зіграє внічию проти Уельсу, вона вийде вперед, але вона також може вийти, якщо програє з різницею менше ніж чотири голи. Уельс повинен перемогти Англію з різницею в чотири м’ячі або з меншою перевагою, якщо гра між США та Іраном закінчиться внічию.