[ad_1]

У БОРАТИНІ СТАРТУЄ ПРОЕКТ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

8 серпня на майданчику «Сонячний» у Боратині відбудеться спортивне дійство у рамках проекту «Активні парки локації здорової України». Наша громада однією з перших на Волині долучилася до соціальної ініціативи, що має на меті популяризацію здорового способу життя, а також максимальне залучення до занять спортом.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської міськради.

Проектом передбачили, що мешканці громади зможуть здійснювати індивідуальні тренування за допомогою смартфона. До занять будуть залучені такі основні елементи як «шведська» стінка, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, а також зона (вільний простір) для створення координаційної лінії. На майданчику встановлять інформаційні таблички з QR-кодами, аби кожен охочий міг перейти на спеціальний сайт та переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності.

Вже цієї неділі о 16:00 на улюбленій спортивній локації відбудеться презентація проекту та спортивне свято. Запрошують завітати на захід мешканців та гостей громади.

Більше інформації про проект – на сторінках у Фейсбук та Інстаграм. Саме тут ви можете слідкувати за графіком тренувань та активностей, дізнаватися секрети правильного харчування та здорового способу життя. Підписуйтеся, слідкуйте, приходьте, тренуйтеся – гарний настрій гарантовано!

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *