[ad_1]

У Луцьку безхатченки організували “паркувальний бізнес”

У Луцьку безхатченки організували паркувальний «бізнес».

Луцькі безхатьки, які оселилися у паркувальній будці біля популярного місця відпочинку містян – пивного клубу «Оболонь» («Кораблик»), – вимагають у водіїв гроші за паркування транспортних засобів, пише видання «Конкурент», яке отримало відповідну інформацію від водія. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на ГЛАВКОМ.

За словами чоловіка, безхатченки вимагали у нього гроші за паркування автомобіля. Інцидент трапився декілька днів тому. Також відомо, що це непоодинокий випадок.

Нагадаємо, раніше лучани скаржилися на шум і антисанітарію, яку створює група чоловіків, що самовільно оселилася у закинутій паркувальній будці біля пивного клубу. Як розповіли журналістам представники адміністрації «Кораблика», спочатку там оселилася одна безпритульна жінка старшого віку. Однак згодом навколо неї згуртувалася група чоловіків, які не мають постійного місця проживання та зловживають алкогольними напоями.

Вони переконували журналістів, що працюють у «Кораблику». Однак у пивному клубі це заперечили, зазначивши лише, що раніше давали одному із чоловіків гроші за прибирання території, втім, це не дає йому права жити у будці.

ЗМІ також повідомляє, що у Луцьку на базі центру соціального обслуговування планують створити центр реінтеграції безпритульних та осіб, звільнених із місць відбування покарання. Однак Луцька міська рада на разі не володіє інформацією про те, скільки таких осіб перебуває на території міста. Створення центу соціальної реабілітації передбачається Програмою розвитку надання соціальних послуг в Луцькій міській територіальній громаді на 2021–2025 роки.

Читать полностью на https://enovosty.com/uk/news-ukr/news_incidents-ukr/full/1808-pidpriyemlivi-bezxatchenki-organizuvali-biznes

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *