[ad_1]

У Волинській дитячо-юнацькій спортивній школі — новий керівник

Комунальний заклад очолив переможець конкурсу на заміщення вакантної посади директора дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби Віталій Терешкевич.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Як зазначив голова конкурсної комісії Юрій Поліщук, участь у конкурсі взяли двоє претендентів – Анатолій Бондарєв та Віталій Терешкевич.

«За підсумками розгляду кандидатур та співбесіди, комісія прийняла рішення визначити переможцем конкурсу Віталія Терешкевича та внести подання на розгляд постійної комісії обласної ради», — зазначив Юрій Поліщук (фракція ВО «Свобода»).

Віталій Терешкевич розповів членам комісії про своє бачення розвитку цієї комунальної структури.

«В планах є побудова функціонального залу, оскільки той, що є, не відповідає вимогам. Школа має філіали у Володимирі-Волинському, Любомлі, тому плануємо збільшувати їх кількість та розвивати існуючі. Я розумію, що область не може виділяти багато грошей, тому будемо працювати з бізнесом, громадськими організаціями та з народним депутатом, Президентом Федерації дзюдо Волині Степаном Івахівим», — зазначив Віталій Терешкевич.

Він додає, що має намір дещо змінити ухил дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби на олімпійські види спорту.

Депутати вирішили рекомендувати голові обласної ради підписати із переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби» терміном на 1 рік.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *