[ad_1]

Управління капітального будівництва Луцької міської ради оголосило тендер на виконання робіт з розробки проєктної документації на об’єкт «Капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5», що на проспекті Перемоги, 16

В одній з найстаріших шкіл Луцька зроблять капітальний ремонт, фото-1

Про це йдеться на сайті державних закупівель Prozorro, пише ІА Волинські новини. Торги триватимуть до 21 лютого. Очікувана вартість виготовлення проєкту термомодернізації закладу становить 347 тисяч гривень.Відповідно до тендерної документації, загальна площа будівлі, що підлягає ремонту, – 4575 квадратних метрів.

Проєктну документацію на термомодернізацію Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 мають виготовити до 30 квітня.

Завдання на проєктування включає виготовлення робочого проєкту, який враховуватиме обстеження будівлі, електротехнічні рішення, енергетичну ефективність, вентиляцію, вогнезахист дерев’яних конструкцій, блискавкозахист, кошторис і проєкт організації будівництва.Загалом капітальний ремонт має передбачати заміну віконних та дверних блоків, утеплення фасадної частини та горища будівлі, заміну покрівлі будівлі на металочерепицю, заміну дерев’яних конструкцій горища, благоустрій прилеглої території, влаштування освітлення головної будівлі з трьох сторін, відновлення вентиляції, улаштування системи блискавкозахисту будівлі та вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій, улаштування доступності будівлі для маломобільних груп населення.

Проєктну документацію на термомодернізацію Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 мають виготовити до 30 квітня. Після цього стане можливим оголошення тендеру на самі роботи.Нагадаємо, ремонт даху і фасаду школи №5, яка, зі слів мера міста Ігоря Поліщука, напевно, в найгіршому стані в обласному центрі, запланували наприкінці року. В межах прийнятого бюджету на 2022 рік на ремонт школи передбачили 13 мільйонів гривень. Після цього на черзі ремонт даху і фасадів шкіл № 2 та № 7.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *