[ad_1]

Залізничний проїзд в Угорщині для тих, хто прибуває з України

Залізничний проїзд в Угорщині для тих, хто прибуває з України

Дякуємо нашим угорським партнерам MÁV (Угорські державні залізниці), які допомагають Україні у війні з окупантом. Угорщина надає свій рухомий склад, яким регулярно вивозить українців, а також безкоштовно доправляє їх територією країни. 

?Проїзд з України до Угорщини

— щодня Київ — Львів — Мукачево — Захонь (Záhony) — Будапешт (Budapest): безпересадковий спальний вагон — подальше проходження через Дьйор (Győr) до Відня (Wien) не визначено,

— щоденно Мукачево — Чоп – Захонь (Záhony) – Ніредьгаза (Nyíregyháza) – Дебрецен (Debrecen) – Будапешт (Budapest): поїзда InterCity,

— 9 разів на день Чоп — Захонь (Záhony): прикордонні пасажирські поїзди, з пересадкою на станції Захонь далі по напрямку Ніредьгаза — Дебрецен — Будапешт. Кількість місць збільшена.

?Проїзд територією Угорщини

— Захонь — Будапешт, 6 поїздів InterCity щодня, зупинки у Ніредьгазі та Дебрецені.  

— 6 додаткових щоденних поїздів, які прямують до Будапешта без проміжних зупинок (час у дорозі близько 4 годин).

Квиток солідарності 

?Кожен, хто має посвідчення особи (ID-карту, паспорт), виданий владою України, може безкоштовно їздити поїздами в Угорщину так званим квитком солідарності. Це також стосується дітей, які подорожують з українськими пасажирами, і не мають власних документів, що засвідчують особу.

?Квиток солідарності перед поїздкою слід придбати лише у касі, він не продається в автоматах чи онлайн. Якщо на станції посадки немає каси, квиток солідарності необхідно придбати у провідника на борту поїзда. Купуючи квиток, необхідно вказати пункт призначення вашої подорожі. Квиток можна придбати для проїзду між будь-якими станціями в Угорщині. Лише один пасажир може подорожувати з одним білетом солідарності. Квиток солідарності має бути у всіх пасажирів незалежно від віку.

?Безкоштовний квиток солідарності дійсний у 2-му класі.

?Для подорожей Західною Європою

Для поїздок до Австрії та Словаччини видається квиток солідарності до останньої станції в Угорщині. У цих двох країнах власники українських посвідчень особи можуть продовжувати свої поїздки безкоштовно (до 7 березня у разі Австрії).

Для виїзду з Угорщини, окрім Австрії та Словаччини, необхідно купити міжнародний квиток. Рекомендуємо придбати міжнародний квиток на великих вокзалах Будапешта.

Інформацію про розклад поїздів та поточну транспортну ситуацію можна отримати за адресою: https://www.mavcsoport.hu/.

?Ви також можете зателефонувати до кол-центру MÁVDIREKT за телефоном +36 1 3 49 49 49 (безкоштовно).

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Купила диплом специалиста Кимры. Купила http://oreginaldiplom.com/ диплом бакалавра Нея. Одним из лучших примеров равной оплаты труда являются планы и льготы медицинского страхования, которые обеспечивают определенны

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *