[ad_1]

Дворічному волинянину збирають гроші на термінову операцію

Дворічному волинянину збирають гроші на термінову операцію, фото-1

Дворічному Артему Січковському з Турійська потрібна термінова фінансова допомога для продовження лікування.

Хлопчик народився з дуже рідкісною патологією – синдром П’єра Робена. Дитина не могла самостійно дихати під час сну. В Індії Артемка прооперували, і його стан трішки покращився. Однак через тиждень – ще одна операція, знову закордоном. Часу лишилося обмаль, а ще потрібно зібрати половину суми, пише Волинь-нова із посиланням на БУГ.

Раніше сон для хлопчика становив смертельну небезпеку. Адже він задихався, тож мусив спати лише з трубкою, на кисневому концентраторі та під пильним наглядом.

Завдяки небайдужим людям, які відгукнулись на чужу біду, в Артемка з’явився шанс на одужання: лікарі в Нью-Делі (Індія) зробили складну і життєво необхідну операцію.

Як розповіла мама хлопчика Тетяна, стан його здоров’я значно покращився: зараз він дихає самостійно і спить уже без трубки і кисневого апарата.

Багатодітна родина Січковських дуже вдячна всім, хто долучився до збору коштів. Але змушена знову звертатися до всіх небайдужих за допомогою. Адже Артемка необхідно долікувати. На вересень в нього запланована ще одна операція. Знову ж таки в Індії. Цього разу потрібно зняти апарати, вмонтовані в голову хлопчика раніше.

«Дуже дякую усім небайдужим. Усім, хто відгукнувся і допоміг нам. Бо самотужки я б ніколи не змогла зібрати таку суму. Й мого синочка не прооперували б. Це все завдяки людям. Дитинка зараз вже може дихати самостійно. Без апарата.

Але через тиждень Артемка потрібно буде ще раз прооперувати. Зі щелепи необхідно зняти апарати, які встановили на попередній операції. І нам знову ж таки потрібні кошти. У нас їх не має. Тому вкотре звертаюсь за допомогою до небайдужих людей. Допоможіть долікувати мого сина», – наголосила Тетяна Січковська.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *