[ad_1]

Реконструкція Грушевського: у міській раді вивчають думку лучан

Реконструкція Грушевського: у міській раді вивчають думку лучан, фото-1

Проєкт реконструкції проспекту Грушевського у Луцьку та ідея його перетворення у бульвар, ймовірно, проходитиме громадське обговорення. Наразі проєкт оприлюднений для дослідження думки лучан.

Про це в коментарі ІА Конкурент розповів директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Микола Осіюк.

«На сьогоднішній день це передпроєктна пропозиція, на основі якої ми будемо оголошувати тендер на виконання робіт з капітального ремонту», – зазначив Микола Осіюк.

Директор департаменту ЖКГ додав, що, на його думку, проєкт проходитиме громадське обговорення, адже зараз вивчається реакція лучан на запропонований проєкт реконструкції. Микола Осіюк зазначив, що, вивчаючи реакцію жителів міста, проєкт обговорюють у департаменті.

Наразі ще не відомо, скільки коштуватиме реконструкція проспекту Грушевського та коли можуть розпочатися ремонтні роботи.

Нагадаємо, проєкт передбачає двосмугову проїзну частину довжиною 1,3 кілометра з доданими лівоповоротними смугами на основних перехрестях, де передбачено близько 200 паркомісць. Для безпеки пішоходів та велосипедистів (зниження швидкості на переїзді), інклюзивності та безперервності руху через заїзди на прибудинкові території передбачена піднята лінія тротуарів. Також вздовж проспекту запроєктовано 135 нових дерев (старі теж максимально збережені) та близько 200 кущів». Окрім того, передбачені лавки для відпочинку, урни та велостійки.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *