[ad_1]

Як просувається будівництво скверу біля луцької школи № 26

На замовлення Луцької міської ради група архітекторів «ARIVA urban» розробила концепцію скверу поруч з 26-ю школою. Його облаштування запланували ще минулого 2020 року.

Проте почалися ремонтні роботи 25 серпня, цьогоріч.

Зараз на місці колишнього занедбаного земельної ділянки можна побачити купи землі та будматеріалів, спецтехніку та працівників. Наразі, працівники зняли старий грунтовий покрив, демонтували лавочки, смітники та ліхтарі.

З одного боку школи ведуться активні будівельні роботи, з іншого боку стоять будівельні матеріали, а єдиний асфальтований шлях виходу зі школи «розбомбили», що в свою чергу заважає дітям безпечно добиратись до школи та йти з неї.

Раніше ІА «Конкурент» розповідало про те, яким може стати сквер біля 26-ї школи в Луцьку.

Нагадаємо: під час обговорення питання щодо внесення змін до бюджету Луцької міської територіальної громади під час чергової сесії Луцької міської ради 26 серпня депутат від фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Андрій Лучик поцікавився, коли завершаться роботи з облаштування скверу. Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що роботи розпочали у середу, 25 серпня, і планують завершити до кінця вересня.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *