[ad_1]

МЕР ВОЛОДИМИРА-ВОЛИНСЬКОГО ВІДПОВІДАВ НА ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ У ФОРМАТІ «ПРЯМОЇ ЛІНІЇ»

2 вересня міський голова Ігор Пальонка на запрошення газети «Слово правди» узяв участь у «прямій лінії», що відбувалася у редакції. Протягом години очільник громади відповідав на питання, які читачі надсилали в електронному варіанті або ж задавали у телефонному режимі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

За час, доки тривала «пряма лінія», надійшло близько півтора десятка питань, звернень та пропозицій від жителів міста. Звертались щодо асфальтування доріжок, ремонту вулиці Річинського, підсипання дороги на вулиці І. Богуна, висловлювали також зауваження, що надто довго ремонтують доріжки на вулиці Луцькій від переїзду до 5-ї школи.

Пенсіонери, які проживають на вулиці Львівській, просили облаштувати зупинку на вимогу біля магазину «Керамакс», цікавились, коли відбудеться ремонт прибудинкової території та встановлять новий майданчик біля 5-поверхового будинку на Луцькій, 109, а також висловлювались проти будівництва готелю на вулиці Драгоманова.

Окрім телефонних дзвінків та повідомлень, відбулось і живе спілкування Ігоря Пальонки з громадянами, які вирішили поставити свої питання особисто, завітавши до редакції.

Усі питання та зауваження взяли до уваги, стосовно тих, які м

ожна вирішити більш оперативно, міський голова просто в редакції надав відповідні доручення керівникам профільних відділів.

[ad_2]

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *