Фактори, які слід враховувати при виборі покриття для підлоги

Вибір покриття для підлоги може бути важким процесом, особливо якщо ви не знаєте, на що слід звертати увагу. Щоб не помилитися в цій важливій справі, рекомендуємо вам спочатку переглянути нна сайті різні варіанти, а вже потім переходити до наших порад та рекомендацій.

Фактори, які слід враховувати при виборі покриття для підлоги

Довговічність

У ванних кімнатах і пральнях часто підлога буде відрізнятися від кухні або вітальні, і довговічність повинна бути ключовим фактором у вашому процесі вибору тут.

Ламінат має багато стиснених шарів, що робить його досить міцним, хоча це не обов’язково найфункціональніший вибір для приміщень з високою вологістю, таких як ванна кімната та кухня. Волога може просочитися всередину і викликати набряк, який, безумовно, ви не хочете бачити. Він прослужить в середньому 10-20 років, тоді як листяні породи можуть прослужити ще довше. Відновлення паркетної підлоги є варіантом, оскільки це все природно, але коли ламінат починає зношуватися, він майже не підлягає відновленню.

Якщо довговічність є вашим головним пріоритетом, можливо, ви шукаєте вініл. Він часто використовується в комерційних приміщеннях з міркувань довговічності, і може прослужити довгий час без особливого обслуговування.

Простота монтажу

Незалежно від того, чи монтуєте ви підлогу самостійно, чи наймаєте оплачуваного професіонала для виконання цієї роботи, не всі підлоги однаково прості в установці. Важливо пам’ятати, що це буде коштувати вам більше часу та грошей у довгостроковій перспективі.

Якщо вам подобається займатися своїми руками проектами з благоустрою будинку, ми рекомендуємо звернути увагу на ламінат або вінілові дошки. Вони оснащені системою клацання і блокування, що робить установку дещо простішою. З іншого боку, три типи підлог, які вам, ймовірно, не варто пробувати, включають:

  • плитку;
  • килим;
  • листяні породи.

Кожен із них дотримується додаткової турботи, за яку варто заплатити професіоналу (якщо ви самі не являєтесь таким).

Вартість

Фактична вартість самого підлогового покриття – це ще одна річ, про яку потрібно знати, купуючи підлогу, оскільки ціни можуть сильно відрізнятися. Ламінована підлога зазвичай коштує від 1 до 10 доларів за квадратний фут, тоді як для паркетна підла буде в діапазоні від 10 до 20 доларів. Неможливо побачити, що листяна деревина продається за ціною в десять разів дорожче ламінату, тому, переглядаючи зразки, пам’ятайте, що листяна деревина має найвищу ціну.

Вінілові підлоги більш порівняні з ламінатом за ціною, коливаючись приблизно від 1 до 5 доларів за квадратний фут. Килим трохи дешевший, ніж ламінат, тоді як плитка трохи дорожча, зазвичай за ціною від 5 до 15 доларів за квадратний фут.

З точки зору вартості перепродажу, паркет з твердих порід, безумовно, найбільше підвищить вартість вашого будинку. Ламінат, безумовно, не зашкодить, особливо якщо він нещодавно встановлений або замінює щось, що знизить вартість вашого будинку, як-от дійсно жахливий килим або деформована підлога.

Ви можете звернути увагу на варіанти ось тут, якщо бажаєте замовити плитку чи лінолеум високої якості!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *