Новини війни 13 червня


Новини війни 13 червня

▪️На Донеччині три житлові будинки та три інфраструктурні об’єкти пошкоджено внаслідок нічного обстрілу Бахмута. Серед пошкоджених закладів – один медичний. Також ушкоджень зазнала карета швидкої. Інформацію щодо постраждалих серед цивільних уточнюємо. За попередніми даними, постраждало троє людей.

▪️ 70% Сєвєродонецька — під контролем російських військових, тривають бої, повідомив керівник Луганської ОВА Гайдай. Масова евакуація чи підвезення гуманітарної допомоги неможливе.

▪️ У Запорізькій області з території ПрАТ “Запорізький залізорудний комбінат” російські загарбники викрали 54 вантажні вагони з рудою. —Сили оборони Запорізького краю.

▪️ У Маріуполі загарбники зруйноване житло планують знести до 1 вересня, грошових компенсацій за нього не буде. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

▪️ Прокуратура заарештувала та передала АРМА 645 вагонів, що належать родині міністра оборони часів президентства віктора януковича. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

На фото: Донеччина після обстрілів

Источник: 0332.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *