Новий iPhone 14 Pro: основні особливості

Apple iPhone 14 Pro займає місце поряд з iPhone 14, iPhone 14 Plus і iPhone 14 Pro Max в лінійці компанії 2022 року і пропонує деякі великі зміни в порівнянні зі своїм попередником.

Цікаво, що новий iphone 14 pro також досить сильно відрізняється від свого стандартного побратима – iPhone 14 – більше, ніж у попередні роки. Основною причиною покупки моделей Pro в минулому була камера, але в цьому році це набагато більше, ніж просто камера.

Дизайн

Дизайн Apple iPhone 14 Pro знайомий, але в цьому році є кілька ключових відмінностей, які відрізняють його від попередників. Однією з таких відмінностей є передня частина пристрою.

У 2021 році ми побачили, що виріз у верхній частині дисплея трохи зменшився в порівнянні з тим, яким він був з моменту запуску iPhone X в 2017 році. Однак у 2022 році цього вирізу більше немає – принаймні, на моделях Pro.

На його місці – широкий виріз у формі таблетки, в якому розміщені датчики Face ID і фронтальна камера, яку Apple називає Dynamic Island. Він чистий, ненав’язливий, і це великий відхід від стандартного вирізу, пропонуючи щось інше. Більше того, він функціональний.

Апаратне забезпечення та технічні характеристики

На відміну від стандартних Apple iPhone 14 і iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro отримав оновлення процесора до чіпа A16 Bionic. Це 4-нм чіп з 6-ядерним процесором з двома ядрами продуктивності і чотирма ядрами ефективності, а також 5-ядерним графічним процесором.

  • Чіп A16 Bionic, 16-ядерний Neural Engine.
  • Супутниковий зв’язок.
  • 128GB, 256GB, 512GB, 1TB.
  • До 23 годин роботи акумулятора.

Продуктивність чудова, iPhone 14 Pro справляється із завданнями з легкістю, як і слід було очікувати на цьому рівні.

Камера

Моделі iPhone Pro завжди були зосереджені на можливостях камери, і iPhone 14 Pro не став винятком. На задній панелі є потрійна задня камера, що складається з основної, надширококутної та телефотокамери.

  • Потрійна задня камера (48 Мп + 12 Мп + 12 Мп).
  • Photonic Engine.
  • 12-Мп фронтальна камера (f/1.9, автофокус).

Основна камера перейшла з 12-мегапіксельного датчика на 48-мегапіксельний датчик з апертурою f/1.78. Це датчик Quad Pixel, який об’єднує чотири пікселі разом, щоб забезпечити кращі результати зйомки в умовах низької освітленості завдяки більшому сенсору. Надширококутна камера також була модернізована, пропонуючи 12-мегапіксельну камеру з діафрагмою f/2.2, тоді як телефотокамера також має 12-мегапіксельну камеру з діафрагмою f/2.8.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *