Основні переваги автоматизації бізнесу

За наявності необхідних інструментів автоматизація комп’ютерних операцій в бізнесі може бути напрочуд простою і принести значні вигоди. Розуміння цих переваг допоможе вам заручитися підтримкою проекту автоматизації операцій ab-centr.com.ua при цьому основні переваги автоматизації операцій, які найчастіше згадуються, – це зниження витрат, продуктивність та доступність.

Зниження операційних витрат

Кожен бізнес стикається з глобальним тиском, спрямованим на підвищення його прибутковості. Одним із підходів є зниження витрат. Але скорочення можливостей обчислювального центру негативно впливає на всю компанію.

Програмне забезпечення для автоматизації – це найкращий і розумніший підхід до стримування та скорочення витрат. Найбільша можливість полягає у підвищенні рівня обслуговування клієнтів (кінцевих користувачів) за умови систематичного зниження витрат. Керівництво часто не бере до уваги цей потенціал економії. Більшість сучасних серверів мають низьку експлуатаційну вартість, а загальна вартість володіння знижується. Проте витрати на операційний персонал можуть досягати 71% від загальної вартості.

Підвищення продуктивності

У міру зростання технологічних вимог організації продуктивність стає дедалі важливішим завданням. Зазвичай, коли інші сфери бізнесу отримували інструменти для підвищення продуктивності та ефективності, ІТ-операції йшли на другий план. Поширення програмного забезпечення для підвищення продуктивності настільних комп’ютерів дозволило досягти значних успіхів в офісному та кадровому середовищі. Але замість того, щоб полегшити роботу ІТ-фахівців у підсобних приміщеннях, поширення ПК призвело до збільшення кількості завдань, які необхідно виконати.

Основні переваги автоматизації бізнесу

Оскільки люди більше користуються комп’ютерами, вони висувають до системи підвищені вимоги. Більше користувачів створюють більше завдань і обсяг друкованої продукції збільшується, незважаючи на зусилля зі скорочення кількості друкованих звітів. Незважаючи на тенденцію переходу на онлайнові системи, орієнтовані на транзакції та системи клієнт/сервер, обсяг пакетної роботи продовжує зростати. Виробничі пакетні завдання, як і раніше, споживають більшу частину процесорного часу, а у великих магазинах завдання постійно додаються. Завдяки програмному забезпеченню для автоматизації цього вдалося позбавитися.

Після складання графіка виконання завдань програмне забезпечення для автоматизації виконує команди точно і в правильній послідовності, виключаючи помилки оператора. Прогнозування виконання завдань та можливість проводити аналіз змін у розкладі за принципом “а що, якщо” приносить користь виробництву, усуваючи більшу частину здогадів із повсякденних завдань.

Забезпечення високої доступності

Компанії дедалі більше залежать від своїх комп’ютерів. Повсякденна робота ведеться за допомогою онлайнових систем: введення замовлень, резервування, інструкції зі збирання, замовлення на доставку – список можна продовжувати. Якщо комп’ютер недоступний, бізнес страждає.

Основні переваги автоматизації бізнесу

Багато років тому вважалося прийнятним, якщо комп’ютер був недоступний протягом кількох годин. Сьогодні, при великому обсязі хмарних обчислень, вихід із ладу ключових систем може коштувати величезних коштів втраченого прибутку та заплямувати репутацію компанії.

Висока доступність, безперечно, є однією з основних цілей ІТ-менеджменту. Тут також допоможе автоматизація операцій. Дисковий накопичувач може вийти з ладу, але ситуація стає серйозною, коли немає адекватної резервної копії – або, що ще гірше, цю копію неможливо знайти. Ключовою перевагою автоматизації є можливість автоматизувати системи збереження та відновлення, щоб забезпечити захист від потенційної катастрофи, пов’язаної із втратою диска або ненавмисним пошкодженням системних об’єктів внаслідок людської помилки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *